Виљушкари BT

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари BT: 550 огласа

количка за комисионирање BT OSE 100 Pick truck
17
аукција € 46,66 SEK USD SEK 500 ≈ US$ 52
Количка за комисионирање
Година Километража Сила
Шведска, Kungälv
виљушкар BT GT 20 - LPG, 2003, Halbkabine, SS, Freihub, 5703 Bts
9
€ 4.950 USD ≈ US$ 5.477
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2003 Километража 5703 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
виљушкар BT C3E 160 - AKKU, 2012, Freihub, nur 6288 Bts, BATT 2012
9
€ 5.400 USD ≈ US$ 5.975
Виљушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.95 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2012 Километража 6288 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар BT C4E 300V
9
€ 10.900 USD ≈ US$ 12.061
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.345 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2007 Километража 6046 м/ч Сила
Чехија, Česká Republika
виљушкар BT P20/8
9
€ 813 USD ≈ US$ 900
Виљушкар
Година 2003 Километража Сила
Норвешка, Tiller
вилушкар на три тркала BT CBE 12 T - AKKU, 2003, SS, Freihub, nur 1504 Bts
9
€ 5.300 USD ≈ US$ 5.864
Вилушкар на три тркала
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.85 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 2 мм
Година 2003 Километража 1504 м/ч Сила
Чехија, Česká Republika
виљушкар BT C4E 250V - AKKU, 2007, SS, Freihub, TRIPLEX, 6332 Bts
9
€ 7.400 USD ≈ US$ 8.188
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.6 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2007 Километража 6332 м/ч Сила
Чехија, Česká Republika
вилушкар на три тркала BT C3E 150 - AKKU, 2009, SS, nur 5762 Bts, BATT 2016
9
€ 6.900 USD ≈ US$ 7.635
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2009 Километража 5762 м/ч Сила
Чехија, Česká Republika
виљушкар BT C4D 150D, Diesel, Bj.2005
14
€ 6.489 USD ≈ US$ 7.180
Виљушкар
Година 2005 Километража 4817 м/ч Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
регален вилушкар BT RRE160
10
аукција € 2.000 USD ≈ US$ 2.213
Регален вилушкар
Висина на подигање 7.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Andelst
палетен вилушкар BT SPE125L
5
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.873
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.75 м
Година 2012 Километража 3750 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
регален вилушкар BT RT 1350 SE/13
15
аукција € 750 USD ≈ US$ 830
Регален вилушкар
Носивост 1225 кг Висина на подигање 8 м
Година 1995 Километража Сила
Холандија, Andelst
палетен вилушкар BT Staxio SWE120L
6
преговара
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2012 Километража 6258 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
вилушкар на три тркала BT C3E150
2
аукција € 3.000 USD ≈ US$ 3.319
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година Километража 12500 м/ч Сила
Франција, Montreuil
палетен вилушкар BT Staxio SWE120L
6
преговара
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2012 Километража 6527 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
Омилени : 0 Споредба : 0