Филтри -

Виљушкари, вилушкари

Резултати од пребарување: 6603 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари: 6603 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
виљушкар LINDE E18
22
аукција 9,48 € SEK USD 100 SEK ≈ 10,34 US$
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Karlstad
виљушкар TCM FD45
22
аукција 9,48 € SEK USD 100 SEK ≈ 10,34 US$
Гориво дизел
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
виљушкар HYSTER J2.0XN LWB
9
14.850 € USD ≈ 16.200 US$
Носивост 1100 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.1 м Должина на вилушка 120 м Ширина на вилушки 10 мм
Година 2015 Километража 2464 м/ч Сила
Србија, Simanovci
виљушкар CPYD25-XW21F B6  LPG
4
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс
Година 2015 Километража 6520 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар MANITOU CG 30 P
17
7.250 € USD ≈ 7.910 US$
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард
Година 2008 Километража 342 м/ч Сила 37.4 kW
Србија, Novi Sad
виљушкар HANGCHA CPCD45-RW35
4
11.180 € USD ≈ 12.200 US$
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2014 Километража 3881 м/ч Сила 56 kW
Словачка, Žilina
виљушкар YALE Veracitor 30 VX
13
7.500 € USD ≈ 8.183 US$
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 491 м
Година 2005 Километража 19120 м/ч Сила 38 kW
Србија, Novi Sad
виљушкар CLARK CMP 60D
5
17.900 € USD ≈ 19.530 US$
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2004 Километража 6595 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар STILL R60-25, Electro
22
6.200 € USD ≈ 6.764 US$
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 1998 Километража 3700 м/ч Сила
Бугарија, RUSE
виљушкар HYSTER Challenger 130
19
аукција 1.147 € SEK USD 12.100 SEK ≈ 1.251 US$
Гориво бензин
Година Километража 1588 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
виљушкар HYSTER J 3.5XN
27
аукција 948 € SEK USD 10.000 SEK ≈ 1.034 US$
Носивост 3400 кг Гориво електро Висина на подигање 4.91 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража Сила
Шведска, Svenljunga
виљушкар LINDE E45p
23
аукција 3.033 € SEK USD 32.000 SEK ≈ 3.310 US$
Носивост 4500 кг Висина на подигање 3.4 м
Година 2007 Километража 90451 км Сила
Шведска, Karlstad
виљушкар LINDE E 25 H2x387E00696
39
аукција 2.086 € SEK USD 22.000 SEK ≈ 2.275 US$
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Svenljunga
виљушкар KOMATSU FG25HT-12 LPG
5
6.900 € USD ≈ 7.528 US$
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2003 Километража 8187 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар TOYOTA  02-7FDFD30 SAS 30 med stabiliseringssystem
25
аукција 5.783 € SEK USD 61.000 SEK ≈ 6.309 US$
Година 2005 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6603 огласа
Прикажи
Претплати се