Филтри -

Виљушкари, вилушкари

Резултати од пребарување: 12573 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари: 12573 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови виљушкар ENERGY LIFT Li-iON BATTERY FORKLIFT CPD20 L2
3
23.000 € USD ≈ 25.960 US$
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4800 м
Година 2020 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови виљушкар ENERGY LIFT 3 TON DİZEL  FORKLIFT
5
10.200 € USD ≈ 11.510 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4800 м
Година 03/2020 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови виљушкар ENERGY LIFT 3 TON Lİ-İON BATTERY FORKLIFT CPD30 L1
4
24.500 € USD ≈ 27.650 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4800 м
Година 2020 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови виљушкар ENERGY LIFT DIESEL FORKLIFT 3 TON J MODEL
5
10.500 € USD ≈ 11.850 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4800 м
Година 2020 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
виљушкар STILL SECOND HAND FORKLIFTS ALL BRAND
6
100 € USD ≈ 112,90 US$
Виљушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4800 м
Година 2015 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови виљушкар ENERGY LIFT DİZEL 3 TON FORKLIFT
1
12.500 € USD ≈ 14.110 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 18 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
виљушкар CATERPILLAR DP30N
6
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел
Година 2010 Километража Сила 51.66 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар TOYOTA 02-8FGF25
6
8.900 € USD ≈ 10.040 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас
Година 2013 Километража Сила
Словачка, Stropkov
виљушкар STILL RC 40 - 30
6
7.400 € USD ≈ 8.352 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво гас
Година 2012 Километража Сила
Словачка, Stropkov
телескопски натоварувач JCB 550-80
29
аукција 115 € SEK USD 1.200 SEK ≈ 129,80 US$
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
виљушкар TOYOTA 2FD25
25
аукција 728,60 € SEK USD 7.600 SEK ≈ 822,30 US$
Виљушкар
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
виљушкар KALMAR DCE 50-6HM
13
цена на барање
Виљушкар
Година 2011 Километража 12799 м/ч Сила
Шведска, Landskrona
виљушкар LINDE H50D-2002
17
9.900 € USD ≈ 11.170 US$
Виљушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.85 м Должина на вилушка 1.3 м
Година 2002 Километража 28000 м/ч Сила
Бугарија, RUSE
виљушкар LINDE  H25T
9
ВИДЕО
10.900 € USD ≈ 12.300 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2009 Километража 9915 м/ч Сила 35 kW
Словенија, Gomilsko
виљушкар CATERPILLAR DP35N
6
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел
Година 2008 Километража Сила 53.02 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12573 огласа
Прикажи
Претплати се