» Виљушкари

Сите виљушкари

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари: 16523 огласа

рачен виљушкар Runelandhs 600L
4
аукција € 9,33 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
регален вилушкар ATLET X/200STFVSN360 Sittstaplare - 11
23
аукција аукција
Регален вилушкар
Година Километража Сила
Шведска, Kungälv
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
страничен вилушкар BAUMANN Irion  Sidolastare
35
аукција € 233,30 SEK USD SEK 2.500 ≈ US$ 258
Страничен вилушкар
Носивост 4500 кг
Година 2006 Километража 16864 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
регален вилушкар ATLET X/200STFVSN360 Sittstaplare - 08
26
аукција аукција
Регален вилушкар
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Kungälv
количка за комисионирање BT OSE 100 Pick truck
17
аукција € 46,66 SEK USD SEK 500 ≈ US$ 52
Количка за комисионирање
Година Километража Сила
Шведска, Kungälv
рачен виљушкар Byggkärra   Skottkärra (NY)
5
аукција € 9,33 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
нови мобилна товарна рампа SAURUS PYR 15-W
13
€ 6.000 USD ≈ US$ 6.639
Мобилна товарна рампа
Носивост 15000 кг
Година 07/2019 Километража Сила
Турција
нови мобилна товарна рампа SAURUS 2019
17
€ 4.950 USD ≈ US$ 5.477
Мобилна товарна рампа
Носивост 8000 кг
Година 2018 Километража Сила
Турција
палетни сталажи STOWE 10 st gavlar till pallställ
8
аукција € 9,33 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
нови товарна рампа SAURUS 2018 LOADED FROM AND BUILT-IN FLOOR RAMP
11
€ 10.000 USD ≈ US$ 11.065
Товарна рампа
Носивост 15000 кг
Година 2018 Километража Сила
Турција
рачен виљушкар Gaskärra
5
аукција € 9,33 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
рачен виљушкар STARKE ARVID Lyft-8 Lång  Transportvagn för gipshantering STARKE
1
аукција € 27,99 SEK USD SEK 300 ≈ US$ 31
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
виљушкар TCM FA30D-J
18
аукција € 1.353 SEK USD SEK 14.500 ≈ US$ 1.497
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Karlstad
виљушкар TOYOTA 02-2FD20
18
аукција € 317,30 SEK USD SEK 3.400 ≈ US$ 351
Виљушкар
Гориво дизел
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
виљушкар CATERPILLAR GP20CN
6
преговара
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2010 Километража 3920 м/ч Сила 55.74 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0