» Виљушкари

Сите виљушкари

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари: 15846 огласа

нови мобилна товарна рампа SAURUS PYR 15-W
13
€ 6.000 USD ≈ US$ 6.626
Мобилна товарна рампа
Носивост 15000 кг
Година 07/2019 Километража Сила
Турција
нови мобилна товарна рампа SAURUS 2019
16
€ 5.750 USD ≈ US$ 6.350
Мобилна товарна рампа
Носивост 12000 кг
Година 2018 Километража Сила
Турција
нови мобилна товарна рампа SAURUS PYR-W-15
8
€ 8.250 USD ≈ US$ 9.110
Мобилна товарна рампа
Носивост 15000 кг
Година 09/2019 Километража Сила
Турција
нови мобилна товарна рампа SAURUS Container Loading Ramp
16
€ 690 USD ≈ US$ 762
Мобилна товарна рампа
Носивост 7000 кг
Година 10/2019 Километража Сила
Турција
нови мобилна товарна рампа SAURUS Cattle Loading Ramp
21
€ 3.950 USD ≈ US$ 4.362
Мобилна товарна рампа
Носивост 2000 кг
Година 07/2019 Километража Сила
Турција
нови мобилна товарна рампа SAURUS PYR-WH-8
8
€ 5.775 USD ≈ US$ 6.377
Мобилна товарна рампа
Носивост 8000 кг
Година 2019 Километража Сила
Турција
нови мобилна товарна рампа SAURUS PYR-WH-12
7
€ 6.575 USD ≈ US$ 7.261
Мобилна товарна рампа
Носивост 12000 кг
Година 2019 Километража Сила
Турција
нови мобилна товарна рампа SAURUS PYR - WH - 15
7
€ 7.025 USD ≈ US$ 7.758
Мобилна товарна рампа
Носивост 15000 кг
Година 2019 Километража Сила
Турција
нови мобилна товарна рампа SAURUS 2019 MOBILE LOADING RAMP
20
€ 6.200 USD ≈ US$ 6.847
Мобилна товарна рампа
Носивост 15000 кг
Година 2018-06-06 Километража Сила
Турција
нови товарна рампа SAURUS 2018 TELESCOPIC RAMP
11
€ 3.950 USD ≈ US$ 4.362
Товарна рампа
Носивост 6000 кг
Година 06/2018 Километража Сила
Турција
нови товарна рампа SAURUS HD-RH
13
€ 600 USD ≈ US$ 663
Товарна рампа
Носивост 10000 кг
Година 09/2019 Километража Сила
Турција
нови мобилна товарна рампа SAURUS 2019
17
€ 4.950 USD ≈ US$ 5.466
Мобилна товарна рампа
Носивост 8000 кг
Година 2018 Километража Сила
Турција
нови мобилна товарна рампа SAURUS PYR-WH-10
9
€ 6.150 USD ≈ US$ 6.791
Мобилна товарна рампа
Носивост 10000 кг
Година 2019 Километража Сила
Турција
нови мобилна товарна рампа SAURUS 2019 MOBILE LOADING RAMP
19
€ 5.300 USD ≈ US$ 5.853
Мобилна товарна рампа
Носивост 10000 кг
Година 06/2019 Километража Сила
Турција
виљушкар LINDE H20
15
€ 7.800 USD ≈ US$ 8.614
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 10/2008 Километража 13000 м/ч Сила 110 кс
Бугарија, кърджали
Омилени : 0 Споредба : 0