Филтри -

Висечки скелиња

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Висечки скелиња: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
висечко скеле ALIMAK
3
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 50 м
Година 2014 Километража Сила
Турција, Ankara
висечко скеле HAULOTTE Quick up 12
5
ВИДЕО
5.000 € USD ≈ 5.612 US$
Носивост 136 кг Висина на подигање 12 м
Година 2005 Километража Сила
Грција, Περιστέρι
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
висечко скеле ALIMAK 4400
12
16.800 € USD ≈ 18.860 US$
Носивост 2200 кг Висина на подигање 20 м
Година 1996 Километража Сила 4.08 кс
Бугарија, Елин Пелин
ново висечко скеле EMKO TECHNIC EMK-2000
11
35.000 € USD ≈ 39.280 US$
Носивост 2000 кг Висина на подигање 80 м Стапка на брзина 24 м/мин
Година 05/2020 Километража Сила
Турција, Ankara
ново висечко скеле Electroelsa - EHPM
19
цена на барање
Година Километража Сила
Словенија, Sežana
висечко скеле GEDA COMBILFT 200Z/250Z Construction Lift Hoist
6
аукција аукција
Година 2004 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
висечко скеле MTS 975kg 3 stk Materialehejs Hillerød elevatorfabrik
19
аукција 295,20 € DKK USD 2.200 DKK ≈ 331,40 US$
Носивост 975 кг
Година Километража Сила
Данска, Storvorde
ново висечко скеле FLIEGL
5
1.050 € USD ≈ 1.179 US$
Година Километража Сила
Германија, Töging
висечко скеле De Jong personenlift HP 150
9
цена на барање
Година 2009-01-01 Километража Сила
Холандија, Sittard
висечко скеле Fixator 40
5
13.500 € USD ≈ 15.150 US$
Висина на подигање 40 м
Година 2010 Километража Сила
Романија, Bihor
висечко скеле GEDA 250ZP
14
3.580 € PLN USD 16.000 PLN ≈ 4.019 US$
Година 2005 Километража Сила
Полска, Sułów Milicka 33
висечко скеле MABER MB P 01/150
5
25.000 US$ EUR ≈ 22.270 €
Носивост 1250 кг Висина на подигање 150 м
Година 2006 Километража Сила
Казахстан
висечко скеле MABER MB500/120
6
4.800 € USD ≈ 5.388 US$
Носивост 500 кг Висина на подигање 30 м
Година 1996 Километража Сила
Италија, Firenze
ново висечко скеле GEDA 1500 Z/ZP
4
65.000 € USD ≈ 72.960 US$
Носивост 2000 кг Стапка на брзина 24 м/мин
Година 2015 Километража Сила
Украина, Киев
ново висечко скеле Tea Nidec PA3000S
2
36.000 US$ EUR ≈ 32.070 €
Носивост 1700 кг Висина на подигање 40 м Стапка на брзина 10 м/мин
Година 2019 Километража Сила
Белорусија, Минск
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се