Филтри -

Вилушкари на три тркала

Резултати од пребарување: 1010 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Вилушкари на три тркала: 1010 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
вилушкар на три тркала CATERPILLAR EP18PNT
6
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 4126 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
вилушкар на три тркала KOMATSU FB15M-2
4
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 4.3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
вилушкар на три тркала STEINBOCK BOSS LE 16
1
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 1997 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
вилушкар на три тркала CATERPILLAR EP 16 KT
2
цена на барање
Носивост 1600 кг
Година 2000 Километража Сила 20.39 кс
Хрватска, Karlovac
вилушкар на три тркала MITSUBISHI FBS15-48E
4
цена на барање
Носивост 1500 кг
Година 1996 Километража 2308 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
вилушкар на три тркала FIAT OM E10N
4
цена на барање
Носивост 1000 кг
Година 2000 Километража 8751 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
вилушкар на три тркала YALE ERP 10 RCL  Elektrický
4
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2005 Километража 5138 м/ч Сила
Словачка, Žilina
вилушкар на три тркала STILL EFG1.5
5
аукција 900 € USD ≈ 1.010 US$
Година 1974 Километража Сила
Швајцарија, Wittnau
вилушкар на три тркала DESTA MV 12 B
6
1.500 € USD ≈ 1.684 US$
Носивост 1250 кг Гориво бензин
Година 1984 Километража Сила 32.63 кс
Словачка, Levice
вилушкар на три тркала LINDE E  1500 '96
4
3.500 € USD ≈ 3.928 US$
Гориво електро
Година 1/1996 Километража 99 м/ч Сила 99 кс
Грција
вилушкар на три тркала JCB 24 Volt
1
2.500 € USD ≈ 2.806 US$
Гориво електро
Година 6/2004 Километража Сила 40 кс
Грција
вилушкар на три тркала LINDE E16 H 01
7
4.900 € USD ≈ 5.500 US$
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 14442 м/ч Сила
Чехија, Kněžmost
вилушкар на три тркала STILL RX 20-18
5
аукција 5.100 € USD ≈ 5.724 US$
Година 2012 Километража Сила
Унгарија, Helvécia
вилушкар на три тркала STILL RX 20-18
5
аукција 4.300 € USD ≈ 4.826 US$
Година 2012 Километража Сила 9 kW
Унгарија, Helvécia
вилушкар на три тркала LINDE E16L-01
7
цена на барање
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012-01-01 Километража 9200 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1010 огласа
Прикажи
Претплати се