Вибрационен валјаци за земја

Резултати од пребарување: 1021 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Вибрационен валјаци за земја: 1021 огласа

вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA 250D
7
преговара
Година 2009 Километража 3360 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
вибрационен валјак за земја VALEC ZTS VV100
7
8.900 € USD ≈ 9.770 US$
Година 1981 Километража Сила
Словачка, Levice
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
вибрационен валјак за земја VIBROMAX VM106D
22
24.000 € USD ≈ 26.340 US$
Година 2005 Километража 6727 м/ч Сила
Турција
вибрационен валјак за земја AMMANN ASC 130
8
преговара
Ширина на валјак 2100 мм
Година 2015 Километража 1550 м/ч Сила
Шведска, Bro/stockholm
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA 152 D/LN
1
аукција 18.936 € USD ≈ 20.790 US$
Година 2004 Километража 24774 м/ч Сила
Шведска
вибрационен валјак за земја CATERPILLAR CS 76
8
преговара
Година 2011 Километража 3040 м/ч Сила
Шведска, Bro/stockholm
вибрационен валјак за земја JCB WM117
13
53.500 € USD ≈ 58.730 US$
Година 2017 Километража 807 м/ч Сила
Турција, Adana
вибрационен валјак за земја JCB Vibromax VM 115
14
30.500 € USD ≈ 33.480 US$
Година 2013 Километража 3320 м/ч Сила
Турција, Adana
вибрационен валјак за земја JCB Vibromax VM 115
10
31.000 € USD ≈ 34.030 US$
Година 2013 Километража 2646 м/ч Сила
Турција, Adana
вибрационен валјак за земја AMMANN ASC110
10
42.500 € USD ≈ 46.650 US$
Година 2017 Километража 2100 м/ч Сила
Турција, Adana
вибрационен валјак за земја AMMANN ASC110
13
37.000 € USD ≈ 40.610 US$
Година 2015 Километража 2468 м/ч Сила
Турција, Adana
вибрационен валјак за земја AMMANN ASC110
17
34.000 € USD ≈ 37.320 US$
Година 2013 Километража 1878 м/ч Сила
Турција, Adana
вибрационен валјак за земја BOMAG BW219 PD-2
24
26.000 € USD ≈ 28.540 US$
Година 1996 Километража 13400 м/ч Сила
Турција
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA302D
12
преговара
Година 2005 Километража 2400 м/ч Сила 90 kW
Шведска, Landskrona
вибрационен валјак за земја CATERPILLAR CS 76
9
Година 2011 Километража 3040 м/ч Сила 167 кс
Шведска, Bro
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1021 огласа
Прикажи
Претплати се