Филтри -

Вакуум багери

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Вакуум багери: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
вакуум багер BSB GmbH & Co.KG 98 SB
4
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Година 2007 Километража Сила
Германија, Lauda-Königshofen
нови вакуум багер selfloading concrete mixer
5
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Laizhou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
вакуум багер SCANIA Vacuum Naaktgeboren Vacu-press 8000 Hi-Lift sucking blowing ( Ko
34
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 114000 км Сила
Полска, Niwy Daleszyckie 8
вакуум багер Marheine Saugbagger/Suctiondredger
2
Побарајте цена
цена на барање
Година 1985 Километража Сила
Германија, Metten
вакуум багер MERCEDES-BENZ  2631 6x4 RSP FM 8 SK
21
Контактирајте го продавачот
85.500 €
Година 2001 Километража 90000 км Сила
Полска, Niwy Daleszyckie 8
вакуум багер SCANIA DISAB Saugbagger
33
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Зафатнина 11 м³
Година 2004 Километража 247000 км Сила 420 кс
Полска, Niwy Daleszyckie 8
вакуум багер MITSUBISHI CANTER odkurzacz koparka ssąca Saugbagger CITY SAUGER ESE
39
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
120.400 € PLN 548.000 PLN
Година 06/2010 Километража 37400 км Сила
Полска, Niwy Daleszyckie 8
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се