Вадачи на компир

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража

Вадачи на компир: 20 огласа

нови вадач на компир
8
US$ 1.000 EUR ≈ € 904
Година 2019 Километража
Турција, Istanbul
вадач на компир Underhaug ca 1990  Potethypper
12
аукција аукција
Година 1990 Километража
Норвешка, Lillehammer
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
вадач на компир навесной
6
US$ 377 EUR ≈ € 341
Година Километража
Русија, Пенза
вадач на компир GRIMME HD3000N
14
аукција € 250 USD ≈ US$ 277
Година Километража
Холандија, Leende
нови вадач на компир AKPIL Parallelogramm
2
€ 190 USD ≈ US$ 210
Година 2016-08 Километража
Германија, 17094 Pragsdorf
вадач на компир Duijndam Machines Duijndam Machines Duijndam Machines
13
преговара
Година Километража
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
нови вадач на компир 5-sekcyjny
1
€ 321,50 PLN USD PLN 1.400 ≈ US$ 356
Година Километража
Полска, Konopnica
нови вадач на компир BOMET
7
US$ 1.600 EUR ≈ € 1.446
Година 2017 Километража
Украина
вадач на компир HANDPLOEG
1
преговара
Година Километража
Холандија, Goudriaan
нови вадач на компир Rolex Umianowice Mechanical 3-row weeder/Pielniko-obsypnik 3-rzę
2
€ 218,10 PLN USD PLN 950 ≈ US$ 241
Година 2018 Километража
Полска, Białystok
вадач на компир Lilla Harrie 5
5
€ 500 USD ≈ US$ 553
Година Километража
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
вадач на компир BEFA 4
2
€ 494 USD ≈ US$ 547
Година Километража
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
вадач на компир BEFA 4
2
€ 494 USD ≈ US$ 547
Година Километража
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
вадач на компир BEFA 2
1
€ 412 USD ≈ US$ 456
Година Километража
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
нови вадач на компир BOMET P475/1
20
€ 279,70 RUB USD RUB 20.400 ≈ US$ 309
Година 2019 Километража
Русија, Москва
Омилени : 0 Споредба : 0