Филтри -

Уривање багери, багери за рушење

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Уривање багери: 59 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
уривање багер HYUNDAI Robex 290 LC 9 , 31t , LONG Reach 14m , 3D GPS TOPCON , tracks 8
26
Контактирајте го продавачот
88.520 € PLN 400.000 PLN
Радиус на копање 14 м
Година 2014 Километража 9000 м/ч Сила 200 кс
Полска, Kraków
уривање багер SAMSUNG-VOLVO SE 450 LC3
25
Побарајте цена
цена на барање
Година 2005 Километража 4741 м/ч Сила 241 kW
Полска, Frydrychowo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
уривање багер BENATI 3.35
14
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Rome
уривање багер Montabert V4500
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Германија, Metten
уривање багер CATERPILLAR 336E Lre
9
Побарајте цена
цена на барање
Година 2014-01-01 Километража 10500 м/ч Сила 321 кс
Холандија, Barneveld
уривање багер CATERPILLAR 235C HD-Z
1
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Година 1992 Километража 9500 м/ч Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
уривање багер SENNEBOGEN 835
7
Контактирајте го продавачот
128.000 €
Година 2000 Километража Сила 150 kW
Унгарија, Berente
нови уривање багер vergruizer atlas copco npk cw 10 demarec verachtert
6
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Година 2020-01-01 Километража Сила
Холандија, Bunschoten-Spakenburg
уривање багер ARJES VZ 750 D Hooklift System Magnetbelt + Extra Tools!
15
Контактирајте го продавачот
73.500 € Без ДДВ
Година 2007-01-01 Километража Сила
Холандија, Almelo
уривање багер HYUNDAI R380LC-9A
6
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 2500 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
уривање багер LIEBHERR R944B HDSL за делови
9
Побарајте цена
цена на барање
Година 2006 Километража 14700 м/ч Сила
Франција, BOE
уривање багер LIEBHERR R944B
16
Побарајте цена
цена на барање
Година 2001 Километража 16100 м/ч Сила
Франција, Châlons-en-Champagne
уривање багер VOLVO EC210B NLC Long reach
20
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Радиус на копање 16 м
Година 2004 Километража 8237 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
уривање багер LIEBHERR R924 Long reach
8
Побарајте цена
цена на барање
Длабочина на копање 16.7 м
Година 06/2009 Километража 6350 м/ч Сила
Франција, Les Pavillons-sous-Bois
уривање багер KOMATSU PC 350LC-8 SLF
10
Побарајте цена
цена на барање
Година 2009-01-01 Километража 9700 м/ч Сила 250 кс
Холандија, Barneveld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се