Филтри -

Ѓубриво засилувачи, ѓубрерастурач

Резултати од пребарување: 1015 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Ѓубриво засилувачи: 1015 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-U
4
1.400 € USD ≈ 1.644 US$
Година Километража Носивост
Холандија, Weert
ѓубриво засилувач Sonstige BOGBALLE EXW-TREND
4
2.900 € USD ≈ 3.405 US$
Година 2004 Километража Носивост
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-M II
1
990 € USD ≈ 1.163 US$
Година 1994 Километража Носивост
Германија, Meppen
нови ѓубриво засилувач XZ RCW 3 - Posypywarka, piaskarka soli piasku rozsiewacz wapna i na
10
5.672 € PLN USD 25.000 PLN ≈ 6.660 US$
Година 2020 Километража Носивост
Полска, Węglewo
ѓубриво засилувач Nieuwe Kunstmeststrooier voor minitractor
4
450 € USD ≈ 528,40 US$
Година 2020-01-01 Километража Носивост
Холандија, Deest
ѓубриво засилувач SULKY X36 VISION WPB
4
6.800 € USD ≈ 7.985 US$
Зафатнина V=1.5 м³ Ширина на опфаќање 15 м
Година 2011 Километража Носивост
Австрија, Korneuburg
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-M 3000 Profis Hydro
6
4.900 € USD ≈ 5.754 US$
Година 2009 Километража Носивост
Германија, Mühlengeez
ѓубриво засилувач RAUCH Düngerstreuer AXERA-H EM
12
3.400 € USD ≈ 3.993 US$
Ширина на опфаќање 25 м
Година 2001 Километража Носивост
Германија, Kruft
нови ѓубриво засилувач Kunstmeststrooier
2
цена на барање
Година Километража Носивост
Холандија, Goudriaan
ѓубриво засилувач RAUCH ZSB 900
5
850 € USD ≈ 998,20 US$
Зафатнина V=900 л
Година 1992 Километража Носивост
Германија, Langenau
ѓубриво засилувач KUHN 1100-M Precis
13
1.200 € USD ≈ 1.409 US$
Зафатнина V=2.45 м³ Ширина на опфаќање 27 м Потребна сила на трактор 70 кс
Година 07/1994 Километража Носивост 2500 кг
Холандија, Borssele
ѓубриво засилувач Bogballe D600  Gødningsspreder
10
аукција аукција
Година Километража Носивост
Данска, Storvorde
ѓубриво засилувач AMAZONE Düngerstreuer ZA-M 250
8
6.700 € USD ≈ 7.868 US$
Година 2010 Километража Носивост
Германија, Kruft
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-M Ultra Profis Hydro
6
11.500 € USD ≈ 13.500 US$
Година 2013 Километража Носивост
Германија, Mühlengeez
нови ѓубриво засилувач НРУ-1200
3
0,03 € UAH USD 1 UAH ≈ 0,04 US$
Година Километража Носивост
Украина, м.Дніпро
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1015 огласа
Прикажи
Претплати се