Филтри -

Туристички автобуси од Шпанија

Резултати од пребарување: 299 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Туристички автобуси од Шпанија: 299 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус MAN Beulas Glory + WC
13
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 70
Година 2013-03 Километража 357505 км Сила 480 кс
Шпанија, Seseña Nuevo, Toledo
туристички автобус VOLVO SIDERAL SUNSUDEGUI 2000
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 56 Број на врати 2
Година Километража Сила 420 кс
Шпанија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
туристички автобус VOLVO BEULAS
14
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 63+2
Година 2004 Километража Сила
Шпанија
туристички автобус MERCEDES-BENZ
4
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 57
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SCANIA K124 IRIZAR PB  + 55 PAX + WC + LITERA
12
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 55
Година 2004 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус MERCEDES-BENZ  NOGE TOURING, 404
7
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 56
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус MERCEDES-BENZ BEULAS - CYGNUS-OC500 + 420CV
13
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 57
Година 09/2003 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SETRA S315 GT-HD - 435 CV+ MOTOR MERCEDES EN V
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 55
Година 09/2002 Километража 855300 км Сила 435 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус IVECO IRIZAR PB - 2003 +56 PAX
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 56
Година 2003 Километража Сила
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус IVECO  IRIZAR PB - 2004 + 430 CV
14
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 54
Година 2004 Километража 904535 км Сила
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус MAN 14280 HOCL BEULAS MIDI STAR
12
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 41
Година 2004 Километража 926531 км Сила
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус VOLVO B12B - SUNSUNDEGUI SIDERAL +420CV
12
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Евро Euro 3 Седишта 57
Година 2004 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус IVECO  D - 43  - IRIZAR PB + WC
13
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 50
Година 2004 Километража Сила 430 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус MERCEDES-BENZ OC500 - IRIZAR PB + 56 PAX +420 CV
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 56
Година Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус IVECO D-43A - IRIZAR PB  + PMR
12
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 54
Година 2004 Километража Сила 430 кс
Шпанија, SANT JORDI
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 299 огласа
Прикажи
Претплати се