Филтри -

Туристички автобуси VOLVO

Резултати од пребарување: 218 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Туристички автобуси VOLVO: 218 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус VOLVO B12B - SUNSUNDEGUI SIDERAL +420CV
12
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Евро Euro 3 Седишта 57
Година 2004 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус VOLVO 9700H B12B
12
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 49+1+1
Година 2004 Километража 1346000 км Сила 309 kW
Финска, Oulu
туристички автобус VOLVO SIDERAL SUNSUDEGUI 2000
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 56 Број на врати 2
Година Километража Сила 420 кс
Шпанија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
туристички автобус VOLVO BEULAS
14
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 63+2
Година 2004 Километража Сила
Шпанија
туристички автобус VOLVO B12B - SUNSUNDEGUI SIDERAL +420CV
12
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Евро Euro 3 Седишта 57
Година 2004 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус VOLVO IRIZAR CENTURY II +420 CV
18
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Година 1999-06-01 Километража 850000 км Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус VOLVO B12B - SUNSUNDEGUI SIDERAL +420CV + 61 PAX
13
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Евро Euro 3 Седишта 61
Година 2004 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус VOLVO SUNSUNDEGUI SIDERAL  B12B + AÑO 2004
13
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Седишта 57
Година 2004 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус VOLVO B12B - SUNSUNDEGUI SIDERAL +420CV
13
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Седишта 57
Година 2004 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус VOLVO 9700
18
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 54
Година 2011-04 Километража 817000 км Сила 469 кс
Данска, Christiansfeld
туристички автобус VOLVO 9700H
24
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 62
Година 2013-01-01 Километража 1027346 км Сила 378 кс
Естонија, Vasalemma Vald
туристички автобус VOLVO B12 600
15
ВИДЕО
Побарајте цена
аукција аукција
Година Километража 72414 км Сила
Шведска
туристички автобус VOLVO 9700H turbuss
69
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 12.180 € NOK 125.000 NOK
Година 2008 Километража 480251 км Сила 420 кс
Норвешка, Lillehammer
туристички автобус VOLVO 9500 BV
14
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 57+1 Број на врати 2
Година 2015-09 Километража 170592 км Сила 379 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус VOLVO B9R SUNSUNDEGUI SIDERAL 3,30 13mts
19
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4 Седишта 59 Багажник 5.05 м³
Година 2007-12-05 Километража 1541581 км Сила 380 кс
Шпанија, Bilbao
туристички автобус VOLVO B 12 B 9900
14
Контактирајте го продавачот
39.703 €
Евро Euro 4 Седишта 55
Година 2009 Километража 632000 км Сила 460 кс
Норвешка, Heimdal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 218 огласа
Прикажи
Претплати се