Филтри -

Туристички автобуси VAN HOOL

Резултати од пребарување: 120 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Туристички автобуси VAN HOOL: 120 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус VAN HOOL T917 ASTRON -- 67+1+1+WC
5
Контактирајте го продавачот
49.990 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 69 Број на врати 2 Багажник 17 м³
Година 2008-01 Километража 430000 км Сила 460 кс
Франција, RILLY SUR VIENNE
туристички автобус VAN HOOL T915 Acron
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 33+1+1
Година 2007 Километража 634500 км Сила
Белгија, Overpelt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
туристички автобус VAN HOOL T 915 Acron euro 3
18
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 51
Година 2002-02 Километража 740015 км Сила 408 кс
Германија, Appenweier
туристички автобус VAN HOOL EOS COACH TYPE 200L INTARDER MANUAL/MANUEL ROYAL CLASS
13
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Носивост 6300 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Седишта 50
Година 2001-04-06 Километража 999000 км Сила 400 кс
Белгија, GENK
туристички автобус VAN HOOL T 815 PRZEZNACZONY NA CZĘŚCI
4
Побарајте цена
цена на барање
Година 1994 Километража Сила
Полска, Wojnicz
туристички автобус VAN HOOL T 815 PRZEZNACZONY NA CZĘŚCI
3
Побарајте цена
цена на барање
Година 1995 Километража Сила
Полска, Wojnicz
туристички автобус VAN HOOL T918 ALTANO;ROYAL-LUXE 60stz;EURO-5 TOP ZUSTAND
19
Контактирајте го продавачот
95.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 60
Година 2011-08 Километража 655283 км Сила 460 кс
Белгија, Opglabbeek
оштетен туристички автобус VAN HOOL T917 Altano
13
Контактирајте го продавачот
13.130 € PLN 59.800 PLN
Евро Euro 4 Седишта 61 Број на врати 2
Година 2007-02-28 Километража 870000 км Сила
Полска, Warszawa
туристички автобус VAN HOOL 915
6
Контактирајте го продавачот
10.100 € PLN 46.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55
Година 2002 Километража 820000 км Сила 340 кс
Полска, Jeleśnia
туристички автобус VAN HOOL
6
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Сила 420 кс
Украина, Тернопіль
туристички автобус VAN HOOL  TX 16
30
Контактирајте го продавачот
83.240 € PLN 379.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 59
Година 2013 Километража 347000 км Сила 408 кс
Полска, Sieciechowice
туристички автобус VAN HOOL T917 Acron
18
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 63
Година 2008-01 Километража 578812 км Сила 441 кс
Белгија, Tildonk
туристички автобус VAN HOOL T916 ASTRONEF
5
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 57 Багажник 13 м³
Година 02/2014 Километража 670 км Сила 460 кс
Грција
туристички автобус VAN HOOL TX17 Astronef !!!! altano astron
6
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 67+1+1
Година 07/2014 Километража 225000 км Сила 460 кс
Франција, orleans
туристички автобус VAN HOOL T916
23
Контактирајте го продавачот
26.140 € PLN 119.000 PLN
Евро Euro 4 Седишта 59
Година 01/2006 Километража 602000 км Сила 400 кс
Полска, Sieciechowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 120 огласа
Прикажи
Претплати се