Филтри -

Туристички автобуси SETRA TopClass

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Туристички автобуси SETRA TopClass: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус SETRA S 431 DT TOPCLASS + 641.564 KM + 83 PAX
18
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 83
Година 10/2010 Километража 641 км Сила 503 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SETRA Setra S415 HD Topclass  showroom condition
48
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
64.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51+1 Број на врати 2
Година 2009-06-10 Километража 228762 км Сила 315 kW
Белгија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се