Филтри -

Туристички автобуси SETRA ComfortClass

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Туристички автобуси SETRA ComfortClass: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус SETRA ComfortClass S 515 HD
16
Контактирајте го продавачот
205.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53
Година 2018-05 Километража 515120 км Сила 315 kW
Германија, Elchingen
туристички автобус SETRA ComfortClass S 515 HD
15
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 52
Година 05/2015 Километража 516000 км Сила 428 кс
Полска, Tarnów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
туристички автобус SETRA ComfortClass S 515 HD
26
Контактирајте го продавачот
251.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично Седишта 51+2 Багажник 9 м³
Година 2019-07 Километража 58147 км Сила 315 kW
Словачка
туристички автобус SETRA ComfortClass S 515 HD
13
Контактирајте го продавачот
113.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 53+1+1
Година 2015-03-24 Километража 210000 км Сила 428 кс
Франција, orleans
туристички автобус SETRA ComfortClass S 517 HD
20
Контактирајте го продавачот
108.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 62
Година 2014-04-04 Километража 1370000 км Сила 350 kW
Чехија
туристички автобус SETRA S 516 HD/2 ComfortClass Premium-Reisebus Verkauf
4
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53
Година 2015-11 Километража 642310 км Сила 428 кс
Германија, Saarbrücken
туристички автобус SETRA ComfortClass S 516 HD 2x
7
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 50
Година 2014-05-27 Километража 807000 км Сила 315 kW
Хрватска, Zagreb
туристички автобус SETRA ComfortClass S 517 HD
23
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Седишта 59
Година 2005-05-18 Километража 968634 км Сила 415 кс
Романија, Fălticeni
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се