Филтри -

Туристички автобуси SETRA, 2010 година

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Туристички автобуси SETRA: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус SETRA S 431 DT TOPCLASS + 641.564 KM + 83 PAX
18
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 83
Година 10/2010 Километража 641 км Сила 503 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SETRA S 411 HD / 510 / Tourino / MD9
15
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 37
Година 2010-01 Километража 433000 км Сила 408 кс
Германија, Untersteinach
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
туристички автобус SETRA S 415 HDH - TOP BUS - original km
3
Контактирајте го продавачот
54.999 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 55
Година 2010-06-01 Километража 500000 км Сила 503 кс
Германија, Kirchheim bei München
туристички автобус SETRA S 415 GT
32
Контактирајте го продавачот
55.740 € PLN 255.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 55
Година 05/2010 Километража 670753 км Сила 408 кс
Полска, Lubcza
туристички автобус SETRA S 416 UL-GT
30
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 50
Година 2010-03 Километража 313000 км Сила 354 кс
Германија, Püttlingen
туристички автобус SETRA S 417 GT-HD / 60 Plätze / 1217 / 580
15
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 60
Година 2010-03 Километража 502817 км Сила 428 кс
Германија, Untersteinach
туристички автобус SETRA S 416 GT-HD / Deutsches Fahrzeug
15
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 52
Година 2010-8 Километража 580152 км Сила 428 кс
Германија, München
туристички автобус SETRA S 416 GT-HD/2
16
Контактирајте го продавачот
68.860 € PLN 315.000 PLN
Седишта 55
Година 02/2010 Километража Сила
Полска, Łódź
туристички автобус SETRA 416 GTHD
22
Контактирајте го продавачот
74.100 € PLN 339.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 55
Година 12/2010 Километража 440000 км Сила 421 кс
Полска, Sieciechowice
туристички автобус SETRA S 415 HD / SPROWADZONA / WC / CAFFEBAR
33
Контактирајте го продавачот
95.090 € PLN 435.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 51
Година 05/2010 Километража 488000 км Сила 428 кс
Полска, BODZENTYN
туристички автобус SETRA 416 HDH
5
Контактирајте го продавачот
71.170 € SEK 725.000 SEK
Евро Euro 5 Седишта 51
Година 2010 Километража 800000 км Сила 455 кс
Шведска, Järfälla
туристички автобус SETRA S 415 GT-HD
24
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 51
Година 2010-03 Километража 531500 км Сила 428 кс
Германија, München
туристички автобус SETRA S 417 HDH
31
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 59
Година 2010-04 Километража 767664 км Сила 455 кс
Германија, Schwabach
туристички автобус SETRA 417 GT HD/
40
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55
Година 2010-06 Километража 776403 км Сила 455 кс
Германија, Hamburg
туристички автобус SETRA S 416 UL, GT , AC ,  WC
29
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 50+35
Година 2010-03 Километража 710000 км Сила 354 кс
Германија, Püttlingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се