Филтри -

Туристички автобуси SETRA

Резултати од пребарување: 495 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Туристички автобуси SETRA: 495 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус SETRA 2 UNIDADES****SETRA S415 GT HD - MOTOR MERCEDES  ****2 UNIDADES
12
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 52
Година 2004 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SETRA 417 GT HD
5
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 57+2
Година 05/2005 Километража 1460000 км Сила 476 кс
Шпанија, Granada
туристички автобус SETRA 417 gthd
5
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 61
Година 2006-08-05 Километража 1700000 км Сила 476 кс
Италија, Treviso
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
туристички автобус SETRA S 515 HD
6
Контактирајте го продавачот
124.308 €
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 420000 км Сила
Норвешка, Heimdal
туристички автобус SETRA 415 gthd за делови
7
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 49 Број на врати 2
Година 2011-07 Километража 545000 км Сила 415 kW
Германија, Isterberg
туристички автобус SETRA S315 GT-HD - 435 CV+ MOTOR MERCEDES EN V
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 55
Година 09/2002 Километража 855300 км Сила 435 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SETRA 415 GTHD - MERCEDES BENZ + 2005+ 57 PAX+ 421CV
13
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 57
Година 2005 Километража 573278 км Сила 421 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SETRA S 415 GTHD + MOTOR MERCEDES, 420 CV+2004
14
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 52
Година 2004 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SETRA S315 GT-HD  MOTOR MERCEDES + 435 CV
8
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 55
Година 09/2002 Километража 7367500 км Сила 435 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SETRA S 431 DT TOPCLASS + 641.564 KM + 83 PAX
18
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 83
Година 10/2010 Километража 641 км Сила 503 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SETRA  S315 GT - HD + 435 CV + WC + LITERA
12
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 54
Година 2003 Километража Сила 435 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SETRA 2 UNIDADES****SETRA S415 GT HD - MOTOR MERCEDES  ****2 UNIDADES
12
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 52
Година 2004 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SETRA -S417 GT HD+475 CV + WC +1 CURSO ESCOLAR 2005
14
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 63
Година 2005 Километража Сила
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SETRA S 515 HD
10
Контактирајте го продавачот
174.000 €
Евро Euro 6 Седишта 49
Година 2015-03-06 Километража 235000 км Сила 428 кс
Австрија, Wiener Neudorf
туристички автобус SETRA S 515 HD
10
Контактирајте го продавачот
174.000 €
Евро Euro 6 Седишта 49
Година 2015-03-04 Километража 216000 км Сила 428 кс
Австрија, Wiener Neudorf
туристички автобус SETRA S 517 HD
9
Контактирајте го продавачот
179.000 €
Евро Euro 6 Седишта 58
Година 2015-05-19 Километража 404000 км Сила 475 кс
Австрија, Wiener Neudorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 495 огласа
Прикажи
Претплати се