Филтри -

Туристички автобуси SCANIA

Резултати од пребарување: 253 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Туристички автобуси SCANIA: 253 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус SCANIA K124 IRIZAR PB  + 55 PAX + WC + LITERA
12
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 55
Година 2004 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SCANIA Irizar I6
9
Контактирајте го продавачот
1.700 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 71 Број на врати 2
Година 07/2015 Километража 600000 км Сила 410 кс
Полска, Tarnów
туристички автобус SCANIA K124 IRIZAR PB  + 55 PAX + WC + LITERA
12
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 55
Година 2004 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
туристички автобус SCANIA 0530 - HISPANO + 34  PAX +1 PMR
11
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 27
Година 2001 Километража 926247 км Сила
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SCANIA K124 IRIZAR PB +56 PAX +EURO 3+LITERA
13
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 56
Година 11/2003 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SCANIA K124 - IRIZAR PB + 420 CV + 477.790 KM REALES
12
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 57
Година 2004 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SCANIA BEULAS - STERGO+ 54 PAX + 1 PMR
11
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Седишта 54+1 PMR
Година 2003 Километража 972000 км Сила
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус SCANIA K-114 AYATS ATLANTIS
11
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55
Година 2002-04 Километража 1104562 км Сила 380 кс
Шпанија, MASSANASSA (VALENCIA)
туристички автобус SCANIA Touring
2
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 49 Број на врати 2
Година 2015 Километража 551839 км Сила 410 кс
Полска, Kraków
туристички автобус SCANIA Touring
2
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 49 Број на врати 2
Година 2016 Километража 534666 км Сила 410 кс
Полска, Kraków
туристички автобус SCANIA IRIZAR PRZEZNACZONA NA CZĘŚCI
3
Побарајте цена
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Полска, Wojnicz
туристички автобус SCANIA IRIZAR 113, RETARDER
26
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Носивост 5067 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53
Година 1995-04 Километража 1166163 км Сила 381 кс
Словачка, Štúrovo
туристички автобус SCANIA K114 IRIZAR PB ALTO
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55+1+1 Број на врати 2
Година 11/2004 Километража 715000 км Сила 380 кс
Шпанија, Valdemoro (Madrid)
туристички автобус SCANIA K420EB4X2 SUNSUNDEGUI SIDERAL
12
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 54+1+1 Број на врати 2
Година 10/2007 Километража 1288000 км Сила 420 кс
Шпанија, Valdemoro (Madrid)
туристички автобус SCANIA TOURING HD
11
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 49
Година 2014-06 Километража 407459 км Сила 411 кс
Германија, Oberhausen
туристички автобус SCANIA IRIZAR CENTURY
21
Контактирајте го продавачот
31.600 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 60
Година 2008 Километража 774521 км Сила 420 кс
Шпанија, MASSANASSA (VALENCIA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 253 огласа
Прикажи
Претплати се