Филтри -

Туристички автобуси NEOPLAN

Резултати од пребарување: 221 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Туристички автобуси NEOPLAN: 221 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус NEOPLAN TOURLINER
2
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 57
Година 02/2018 Километража Сила
Франција, St Genis Laval
туристички автобус NEOPLAN CITYLINER
2
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4 Седишта 51
Година 02/2007 Километража Сила
Франција, St Genis Laval
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
туристички автобус NEOPLAN N1216, 2 Stück,1X Schaltung,1xAutomatik,Euro 6
11
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 49
Година 2014-06 Километража 470000 км Сила 441 кс
Германија, Wiesbaden
туристички автобус NEOPLAN STARLINER / N 5217 SHD
14
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 48
Година 2016-01 Километража 428121 км Сила 480 кс
Германија, Kirchheim/Teck
туристички автобус NEOPLAN Starliner
20
Побарајте цена
цена на барање
Година 06/2006 Километража Сила
Турција, Istanbul
туристички автобус NEOPLAN CITYLINER P16
13
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Година 2013-05 Километража 457070 км Сила 480 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус NEOPLAN CITYLINER P14 2013
8
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Седишта 51
Година 2013-01 Километража 502000 км Сила 387 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус NEOPLAN Cityliner P14
15
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Седишта 53
Година 2014-03 Километража 438310 км Сила 400 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус NEOPLAN CITYLINER P14
8
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Година 2014-01 Километража 512525 км Сила 400 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус NEOPLAN Cityliner P16
11
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Седишта 60
Година 2013-05 Километража 221200 км Сила 480 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус NEOPLAN TOURLINER P21
13
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Седишта 53+1+1
Година 2011-01 Километража 337384 км Сила 400 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус NEOPLAN cityliner P14
12
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Седишта 51
Година 2012-01 Километража 430000 км Сила 400 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус NEOPLAN CITYLINER P14
15
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 49
Година 2012-07 Километража 280000 км Сила 441 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус NEOPLAN CITYLINER P15
14
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55+1 Број на врати 2
Година 2012-01 Километража 569849 км Сила 441 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус NEOPLAN TOURLINER P21
9
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Седишта 53+1+1
Година 2011-01 Километража 325553 км Сила 400 кс
Франција, Saint-Mard
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 221 огласа
Прикажи
Претплати се