Филтри -

Туристички автобуси MERCEDES-BENZ Tourismo

Резултати од пребарување: 275 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Туристички автобуси MERCEDES-BENZ Tourismo: 275 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo 16 RHD
16
Контактирајте го продавачот
162.000 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 99990 км Сила 395 кс
Романија, ILFOV
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo
12
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 59
Година 01/2001 Километража 800950 км Сила 380 кс
Романија, Iași
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo 15
15
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично Седишта 52 Број на врати 2 Багажник 9 м³
Година 2016-04 Километража 373000 км Сила 315 kW
Словачка
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo K LUXLine
20
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 37
Година 2015-03 Километража 590000 км Сила 354 кс
Германија, Haßfurt
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo 16-RHD-M-Euro-5-Top Zustand!!!!
31
Контактирајте го продавачот
38.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 58
Година 2009-04 Километража 659509 км Сила 315 kW
Германија, Velten
туристички автобус MERCEDES-BENZ EVOBUS  TOURISMO
8
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 57+1+1
Година 2009 Километража Сила 428 кс
Италија, Rimini RN
туристички автобус MERCEDES-BENZ TOURISMO
15
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 53+1
Година 2012-09 Километража 350000 км Сила 286 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo SHD
7
Контактирајте го продавачот
17.490 € PLN 80.000 PLN
Евро Euro 3 Седишта 53 Број на врати 1
Година 05/2005 Километража 1300000 км Сила 420 кс
Полска, Sosnowiec
туристички автобус MERCEDES-BENZ TOURISMO RHD M
8
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 57
Година 2014-04 Километража 286002 км Сила 400 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус MERCEDES-BENZ TOURISMO RHD M
10
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 57+1
Година 2014-04 Километража 301001 км Сила 400 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус MERCEDES-BENZ TOURISMO RHD M
10
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 57+1
Година 2014-04 Километража 301001 км Сила 400 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo
12
Контактирајте го продавачот
29.510 € PLN 135.000 PLN
Евро Euro 4 Седишта 49
Година 2007 Километража 938923 км Сила
Полска, Warszawa
туристички автобус MERCEDES-BENZ TOURISMO
13
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 49
Година 2008-03 Километража 668985 км Сила 286 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус MERCEDES-BENZ TOURISMO
14
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 53+1
Година 2014-04 Километража 410000 км Сила 394 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo K
11
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 32
Година 2017-09 Километража 34815 км Сила 352 кс
Швајцарија, Winterthur
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 275 огласа
Прикажи
Претплати се