Филтри -

Туристички автобуси MERCEDES-BENZ Tourino

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Туристички автобуси MERCEDES-BENZ Tourino: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус MERCEDES-BENZ O 510 Tourino  VIP/S 411/MD9
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 27
Година 2005-05 Километража 293567 км Сила 279 кс
Германија, Neuried-Dundenheim
туристички автобус MERCEDES-BENZ TOURINO
20
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 590000 км Сила 280 кс
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourino
15
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 32
Година 2009-05 Километража 622571 км Сила 286 кс
Данска, Christiansfeld
туристички автобус MERCEDES-BENZ O 510 TOURINO / 411
15
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 37
Година 2011-06 Километража 198000 км Сила 286 кс
Германија, Garching bei München
туристички автобус MERCEDES-BENZ O510 Tourino
5
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
46.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 36
Година 2009-12 Километража Сила 210 kW
Унгарија
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourino 0510
32
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.880 € PLN 155.000 PLN
Година 2009 Километража 623473 км Сила 286 кс
Полска, Żmigród
туристички автобус MERCEDES-BENZ O 510 Tourino - euro 5/Setra 411
19
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 32
Година 2013-05 Километража 466201 км Сила 286 кс
Белгија, Tildonk
туристички автобус MERCEDES-BENZ O 510 Tourino / 411 / 511 / Luxline / VIP
15
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 28
Година 2012-09 Километража 492746 км Сила 286 кс
Германија, Untersteinach
туристички автобус MERCEDES-BENZ TOURINO 280 K
21
Контактирајте го продавачот
20.200 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 32+1+1
Година 2005-08 Километража 856000 км Сила 279 кс
Чехија, Vysoké Mýto
туристички автобус MERCEDES-BENZ tourino 3 luxeline 411 511 911 43000€
9
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 32
Година 01/2011 Километража 289000 км Сила
Франција, orleans
туристички автобус MERCEDES-BENZ 510 TOURINO
19
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 41
Година 2009 Километража Сила 286 кс
Грција, ASPROPIRGOS
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourino
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.280 € SEK 339.000 SEK
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 549165 км Сила
Шведска, Västra Götaland
туристички автобус MERCEDES-BENZ TOURINO 510 / SPROWADZONY / 34 MIEJSCA / MANUAL
23
Контактирајте го продавачот
38.250 € PLN 175.000 PLN
Седишта 34
Година 04/2007 Километража 477500 км Сила 285 кс
Полска, BODZENTYN
туристички автобус MERCEDES-BENZ O 510 Tourino / MD 9 / Midi / 411 HD
18
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 30
Година 2008-02 Километража 384343 км Сила 286 кс
Германија, Untersteinach
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourino
8
Контактирајте го продавачот
36.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 38 Број на врати 2
Година 2008 Километража 830000 км Сила
Полска, Rzeszów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се