Филтри -

Туристички автобуси MERCEDES-BENZ Integro

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Туристички автобуси MERCEDES-BENZ Integro: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус MERCEDES-BENZ INTEGRO O550 KLIMA
19
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 49+1
Година 1999-02 Километража 1303818 км Сила 250 кс
Чехија, Vysoké Mýto
туристички автобус MERCEDES-BENZ INTEGRO EURO-5 ORYG. 426.133
19
Контактирајте го продавачот
52.240 € PLN 239.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 49
Година 09/2011 Километража 426133 км Сила 354 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
туристички автобус MERCEDES-BENZ O550 INTEGRO
68
Побарајте цена
аукција аукција
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 961012 км Сила 250 кс
Германија, Meppen-Versen
туристички автобус MERCEDES-BENZ Integro
12
Контактирајте го продавачот
4.050 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 48
Година 2002-12 Километража 840486 км Сила 354 кс
Данска, Christiansfeld
туристички автобус MERCEDES-BENZ Integro L/ O 550 L, Behindertenlift
15
Контактирајте го продавачот
45.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 59+1
Година 2010-06 Километража 620000 км Сила 408 кс
Германија, Garching bei München
туристички автобус MERCEDES-BENZ Integro 70 mjesta, 11.900 eur, 2000 god
6
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Година 2000 Километража 969000 км Сила 354 кс
Хрватска, Klis
туристички автобус MERCEDES-BENZ Integro,550H
22
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 59
Година 04/2001 Километража Сила 340 кс
Полска, Kielce
туристички автобус MERCEDES-BENZ O 550 Integro KLIMA/50  SCHLAFSITZE
17
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 49+1+1
Година 1998-09 Километража 915000 км Сила 340 кс
Германија, Nidda
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се