Филтри -

Туристички автобуси MERCEDES-BENZ, 2019 година

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Туристички автобуси MERCEDES-BENZ: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус MERCEDES-BENZ Sprinterbus Neu VVW 516CDI Autom Schw 24 ,Panorama, KL,KS.SS uvm
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 24
Година 2019 Километража 6150 км Сила 163 кс
Германија, Hafenlohr
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo 17 RHD
10
Контактирајте го продавачот
257.000 €
Евро Euro 6 Седишта 61
Година 2019-05-10 Километража 52000 км Сила 455 кс
Франција, 95200 Sarcelles, 2-6, Rue Du Vignolle
туристички автобус MERCEDES-BENZ VVW519CDI Sprinter AKTION Schaltg.XXXL Panor-Komf
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 24
Година 2019 Километража 900 км Сила 190 кс
Германија, Hafenlohr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo 15
15
Контактирајте го продавачот
214.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 49+2 Багажник 9 м³
Година 2019-05 Километража 72500 км Сила 315 kW
Словачка
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo 15
17
Контактирајте го продавачот
226.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично Седишта 49+2 Багажник 9 м³
Година 2019-08 Километража 47661 км Сила 315 kW
Словачка
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo 15
15
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично Седишта 49+2 Багажник 9 м³
Година 2019-06 Километража 42125 км Сила 315 kW
Словачка
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo 15
9
Контактирајте го продавачот
214.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51 Багажник 9 м³
Година 2019-04 Километража 84000 км Сила 315 kW
Словачка
нови туристички автобус MERCEDES-BENZ Atego ERDUMAN®
18
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 33 up to 39
Година 2019 Километража Сила
Турција, bursa
туристички автобус MERCEDES-BENZ Sprinterbus Neu VVW 516CDI Autom Schw 24 ,Panorama, KL,KS.SS uvm
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 24
Година 2019 Километража 6150 км Сила 163 кс
Германија, Hafenlohr
нови туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo 15
13
Контактирајте го продавачот
235.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 52 Број на врати 2
Година 2020-02-15 Километража 6550 км Сила 315 kW
Хрватска, Viškovci
туристички автобус MERCEDES-BENZ TOURISMO RHD 13 2019
8
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 57+1+1 seats
Година 2019-05-23 Километража 41000 км Сила
Франција, Romans sur Isère
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo 17 RHD
10
Контактирајте го продавачот
244.000 €
Евро Euro 6 Седишта 61
Година 2019-05-10 Километража 51000 км Сила 455 кс
Франција, 95200 Sarcelles, 2-6, Rue Du Vignolle
туристички автобус MERCEDES-BENZ
16
Контактирајте го продавачот
209.800 € PLN 960.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 55
Година 2019 Километража 65000 км Сила 395 кс
Полска, Zyrardow
нови туристички автобус MERCEDES-BENZ MCV 400
7
Контактирајте го продавачот
165.000 US$ EUR ≈ 138.200 €
Евро Euro 5 Седишта 47+1+1 Багажник 7 м³
Година 2019 Километража Сила 260 кс
Јапонија, Chiba ken
туристички автобус MERCEDES-BENZ O 350 Tourismo
10
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 48+1+1
Година 2019-11-22 Километража 30800 км Сила 408 кс
Германија, Daaden
туристички автобус MERCEDES-BENZ ATEGO
10
Контактирајте го продавачот
142.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 37
Година 2019-05-24 Километража 6500 км Сила 200 kW
Чехија, Praha 8
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се