Филтри -

Туристички автобуси MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 527 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Туристички автобуси MERCEDES-BENZ: 527 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус MERCEDES-BENZ OC 500 - IRIZAR PB  +420 CV+ EURO 3
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 56
Година 2004 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
нови туристички автобус MERCEDES-BENZ Sprinterbus 519 CDI,SW Panorama+seitl.Kofferräu.24 Pl
38
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 22+1+1
Година 2021 Километража 400 км Сила 190 кс
Германија, Hafenlohr
туристички автобус MERCEDES-BENZ OC500 - IRIZAR PB + 56 PAX +420 CV
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 56
Година Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус MERCEDES-BENZ BEULAS - CYGNUS-OC500 + 420CV
13
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 57
Година 09/2003 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
туристички автобус MERCEDES-BENZ
4
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 57
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус MERCEDES-BENZ  NOGE TOURING, 404
7
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 56
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус MERCEDES-BENZ OC 500 - IRIZAR PB  +420 CV+ EURO 3
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 56
Година 2004 Километража Сила 420 кс
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус MERCEDES-BENZ 404 -NOGE TOURING + 8 CILINDROS
13
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 56
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, SANT JORDI
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo 16 RHD
16
Контактирајте го продавачот
162.000 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 99990 км Сила 395 кс
Романија, ILFOV
нови туристички автобус MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI XXL (Luxus-Line) Kleinreisebus NEUWAGEN W907
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 20
Година Километража Сила 190 кс
Германија, Saarbrücken
нови туристички автобус MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI (Exclusiv Line) XL W907 Neues Modell kaufen
20
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 20
Година Километража Сила 190 кс
Германија, Saarbrücken
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo K LUXLine
20
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 37
Година 2015-03 Километража 590000 км Сила 354 кс
Германија, Haßfurt
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo 16-RHD-M-Euro-5-Top Zustand!!!!
31
Контактирајте го продавачот
38.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 58
Година 2009-04 Километража 659509 км Сила 315 kW
Германија, Velten
туристички автобус MERCEDES-BENZ 0403
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Седишта 49
Година 04/2004 Километража 855000 км Сила 407 кс
Турција, Istanbul
туристички автобус MERCEDES-BENZ EVOBUS  TOURISMO
8
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 57+1+1
Година 2009 Километража Сила 428 кс
Италија, Rimini RN
туристички автобус MERCEDES-BENZ TOURISMO
15
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 53+1
Година 2012-09 Километража 350000 км Сила 286 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус MERCEDES-BENZ Tourismo SHD
7
Контактирајте го продавачот
17.570 € PLN 80.000 PLN
Евро Euro 3 Седишта 53 Број на врати 1
Година 05/2005 Километража 1300000 км Сила 420 кс
Полска, Sosnowiec
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 527 огласа
Прикажи
Претплати се