Филтри -

Туристички автобуси IRISBUS

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Туристички автобуси IRISBUS: 68 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус IRISBUS MAGELYS HD
12
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 54
Година 2008-07 Километража 345542 км Сила
Словачка
туристички автобус IRISBUS EVADYS HD / MANUAL / WC / 61 MIEJSC / 2 SZTUKI
11
Контактирајте го продавачот
43.710 € PLN 199.000 PLN
Седишта 61
Година 12/2010 Километража 300000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
туристички автобус IRISBUS magelys hdh
7
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Седишта 56+1+1
Година 11/2009 Километража 540000 км Сила 450 кс
Франција, Pignans
туристички автобус IRISBUS recreo
9
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 59+1 Багажник 6 м³
Година 2002-06 Километража 625300 км Сила 260 кс
Франција, RAMBURES
туристички автобус IRISBUS NEW DOMINO HDH 397E.12
18
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 57
Година 2011-06-01 Километража 873174 км Сила 331 kW
Италија, Terzigno (NA)
туристички автобус IRISBUS ILIADE RTX / SPROWADZONA / MANUAL / WC
27
Контактирајте го продавачот
16.470 € PLN 75.000 PLN
Евро Euro 3 Седишта 51
Година 2004 Километража Сила
Полска, BODZENTYN
туристички автобус IRISBUS MAGELYS
14
Контактирајте го продавачот
аукција 59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 55+1+1
Година 2014-05 Километража 222000 км Сила 379 кс
Франција
туристички автобус IRISBUS Magelys HDH / 516 / 580 / 56 Sitze
25
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 56
Година 2013-04 Километража 508959 км Сила 450 кс
Германија, Untersteinach
туристички автобус IRISBUS Midirider/395E - euro 3
15
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 45
Година 2007-04 Километража 248477 км Сила
Белгија, Tildonk
туристички автобус IRISBUS MAGELYS HD / SPROWADZONY
34
Контактирајте го продавачот
47.220 € PLN 215.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 53
Година 04/2009 Километража 411000 км Сила 450 кс
Полска, BODZENTYN
туристички автобус IRISBUS MAGELYS HD / SPROWADZONY / EURO 5
41
Контактирајте го продавачот
43.710 € PLN 199.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 54
Година 05/2009 Километража 501000 км Сила 450 кс
Полска, BODZENTYN
туристички автобус IRISBUS MAGELYS PRO / SPROWADZONY
37
Контактирајте го продавачот
53.810 € PLN 245.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 55
Година 06/2011 Километража 257000 км Сила 450 кс
Полска, BODZENTYN
туристички автобус IRISBUS MAGELYS HD
18
Контактирајте го продавачот
аукција 20.025 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 52 + 1 + 1
Година 2008-11 Километража 509244 км Сила 28 кс
Франција
туристички автобус IRISBUS NEW DOMINO
17
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53+1+1 Број на врати 2
Година 2008 Километража 460000 км Сила
Италија, Spilamberto (MO)
туристички автобус IRISBUS Magelys Pro
21
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55
Година 2012-02 Километража 725000 км Сила 450 кс
Италија, Spilamberto (MO)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Претплати се