Филтри -

Туристички автобуси BOVA

Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Туристички автобуси BOVA: 108 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус BOVA Futura HD129
15
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 57
Година 2013-03 Километража 530000 км Сила 379 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус BOVA MAGIQ HD
5
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 61+1
Година 2010-05 Километража 387650 км Сила 409 кс
Франција, Saint-Mard
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
туристички автобус BOVA FUTURA HD 129
13
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 57
Година 2015-02 Километража 430000 км Сила 379 кс
Франција, Saint-Mard
туристички автобус BOVA Futura FHD
4
Контактирајте го продавачот
15.370 € PLN 70.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 61 Број на врати 2
Година 2006-03-03 Километража 999999 км Сила 380 кс
Полска, Tychy
туристички автобус BOVA FHD 12.430
7
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 49+1 Број на врати 2
Година 1998 Километража 1463000 км Сила
Чехија, Říčany
туристички автобус BOVA EURO 4
13
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 61
Година 2001-06-06 Километража Сила 315 kW
Чехија, Říčany
туристички автобус BOVA MAGIQ MHD 131.460
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
40.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 53+1+1
Година 2009-03 Километража 970828 км Сила 462 кс
Чехија, Vysoké Mýto
туристички автобус BOVA FUTURA FHD 14/430 XE L63 Euro 4, 59 Pax
43
Контактирајте го продавачот
14.040 € PLN 63.900 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 59
Година 2005-03-16 Километража 1348000 км Сила 430 кс
Полска, Kraśnik
туристички автобус BOVA FUTURA FHD 127/365 Euro 5, 55 Pax
41
Контактирајте го продавачот
34.920 € PLN 159.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55
Година 2009-04-21 Километража 856000 км Сила 365 кс
Полска, Kraśnik
туристички автобус BOVA MAGIQ XHD 139.D340
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
26.600 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 59+1+1
Година 2006-01 Километража 874262 км Сила 428 кс
Чехија, Vysoké Mýto
туристички автобус BOVA MAGIQ MHD 122.410
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
36.600 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 53+1+1
Година 2008-01 Километража 931670 км Сила 408 кс
Чехија, Vysoké Mýto
туристички автобус BOVA MAGIQ MHD 139.460
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
44.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 50+1+1
Година 2008-10 Километража 972076 км Сила 462 кс
Чехија, Vysoké Mýto
туристички автобус BOVA Magiq
6
Контактирајте го продавачот
19.550 € PLN 89.000 PLN
Евро Euro 4 Седишта 67
Година 2008 Километража Сила 340 кс
Полска, Warszawa
туристички автобус BOVA Magiq
12
Контактирајте го продавачот
34.260 € PLN 156.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 67
Година 2008 Километража 493000 км Сила 480 кс
Полска, Warszawa
туристички автобус BOVA MAGIQ MHD 148
50
Контактирајте го продавачот
56.010 € PLN 255.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 66
Година 2010 Километража 828000 км Сила 460 кс
Полска, BODZENTYN
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Претплати се