Филтри -

Тркала трактори VALMET

Резултати од пребарување: 138 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Тркала трактори VALMET: 138 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор VALMET T 650
20
5.682 € SEK USD 59.000 SEK ≈ 6.437 US$
Година 1971 Километража Сила
Шведска, Västra Götaland
тркала трактор VALMET A82 Dismantled for spare parts
1
цена на барање
Година Километража Сила
Шведска, Linköping
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
тркала трактор VALMET 6400 за делови
1
цена на барање
Преден товарач преден товарач
Година Километража Сила
Шведска, Linköping
тркала трактор VALMET T162 Dismantled for spare parts за делови
1
цена на барање
Година Километража Сила
Шведска, Linköping
тркала трактор VALMET 8550 Dismantled for spare parts за делови
1
цена на барање
Година Километража Сила
Шведска, Linköping
тркала трактор VALMET 502
9
цена на барање
Година 1974 Километража 2113 м/ч Сила
Шведска, Landskrona
тркала трактор VALMET N121
11
37.900 € USD ≈ 42.940 US$
Година 2009-08-08 Километража 6444 м/ч Сила 139 кс
Германија, De-77974 Meissenheim-Kürzell
тркала трактор VALMET T131
7
44.500 € USD ≈ 50.410 US$
Година 2011-08-08 Километража 3287 м/ч Сила 148 кс
Германија, 89188 Merklingen
тркала трактор VALMET 8300
3
15.500 € USD ≈ 17.560 US$
Година 1990 Километража Сила 140 кс
Литванија, Vilnius
тркала трактор VALMET 605 Turbo
19
6.008 € USD ≈ 6.806 US$
Година 1984 Километража 7502 м/ч Сила 75 кс
Данска, Lintrup
тркала трактор VALMET T 174
10
65.948 € USD ≈ 74.710 US$
Година 2016-08-08 Километража 2808 м/ч Сила
Германија, De-77974 Kürzel
тркала трактор VALMET N174
10
64.000 € USD ≈ 72.510 US$
Година 2016-08-08 Километража 2742 м/ч Сила 167 кс
Франција, Fr-56120 Josselin
тркала трактор VALMET T 214 D
5
95.000 € USD ≈ 107.600 US$
Брзина 40 км/ч
Година 2015-08-08 Километража 1760 м/ч Сила 215 кс
Германија, 27793 Wildeshausen
тркала трактор VALMET T 190
6
цена на барање
Година 2001-08-08 Километража 15000 м/ч Сила 190 кс
Германија, Kunde
тркала трактор VALMET T 190
7
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2001-08-08 Километража 10200 м/ч Сила 190 кс
Германија, Kunde
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 138 огласа
Прикажи
Претплати се