Филтри -

Тркала трактори FORD

Резултати од пребарување: 181 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Тркала трактори FORD: 181 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор FORD 4000
14
аукција 1.445 € SEK USD 15.000 SEK ≈ 1.637 US$
Година 1969 Километража 797 м/ч Сила 60 кс
Шведска, Karlstad
тркала трактор FORD 6600
10
цена на барање
Година 1975 Километража Сила 77 кс
Турција, Manisa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор FORD 5000
11
цена на барање
Година 1969 Километража Сила 74 кс
Турција, Manisa
тркала трактор FORD 3600
8
цена на барање
Година 1978 Километража Сила 48 кс
Турција, Manisa
тркала трактор FORD 4000-5000-6000
7
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, Ankara
тркала трактор FORD 3600
7
цена на барање
Година 1977 Километража Сила 50 кс
Турција, Manisa
тркала трактор FORD 6610
5
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, Istanbul
тркала трактор FORD 4600 PRIVATVK
8
5.000 € USD ≈ 5.665 US$
Година 1976 Километража 7100 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
тркала трактор FORD 8210 A
21
13.800 € USD ≈ 15.630 US$
Брзина 30 км/ч
Година 1985 Километража 9612 м/ч Сила 110 кс
Австрија, Kalsdorf
тркала трактор FORD 8210 A
20
11.500 € USD ≈ 13.030 US$
Година 1985-08-08 Километража 9612 м/ч Сила 112 кс
Австрија, At-8401 Kalsdorf
тркала трактор FORD 4110 A
5
цена на барање
Година 1984-08-08 Километража 2000 м/ч Сила 54 кс
Австрија, At-8230 Hartberg
тркала трактор FORD 3600A
7
цена на барање
Година 1981-08-08 Километража 2800 м/ч Сила 48 кс
Австрија, At-4121 Altenfelden
тркала трактор FORD 8340
2
цена на барање
Година 1994-08-08 Километража 7200 м/ч Сила 129 кс
Австрија, At-4121 Altenfelden
тркала трактор FORD 6610 за делови
1
цена на барање
Година 1988 Километража 5800 м/ч Сила
Ирска
тркала трактор FORD 4610
7
5.409 € USD ≈ 6.128 US$
Година 1988-08-08 Километража 5700 м/ч Сила 63 кс
Германија, De-88377 Riedhausen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 181 огласа
Прикажи
Претплати се