Филтри -

Тркала трактори CASE IH

Резултати од пребарување: 845 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Тркала трактори CASE IH: 845 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор CASE IH JX 65B
11
цена на барање
Година 2016 Километража 1372 м/ч Сила 65 кс
Турција, Manisa
тркала трактор CASE IH JX 75 C
19
цена на барање
Година 2015 Километража 955 м/ч Сила 75 кс
Турција, Manisa
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
тркала трактор CASE IH Steiger 400
12
ВИДЕО
75.000 € USD ≈ 84.970 US$
Евро Euro 4
Година 2012 Километража 5873 м/ч Сила 400 кс
Бугарија, София
тркала трактор CASE IH Magnum 340
8
63.000 € USD ≈ 71.370 US$
Евро Euro 4
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила 340 кс
Бугарија, София
тркала трактор CASE IH Steiger 550
13
68.500 € USD ≈ 77.600 US$
Евро Euro 4
Година 2012 Километража 7665 м/ч Сила 550 кс
Бугарија, София
тркала трактор CASE IH Magnum 280
13
ВИДЕО
30.000 € USD ≈ 33.990 US$
Евро Euro 3
Година 2008 Километража 8701 м/ч Сила 280 кс
Бугарија, София
тркала трактор CASE IH MAGNUM 290
13
ВИДЕО
48.000 € USD ≈ 54.380 US$
Евро Euro 4
Година 2012 Километража 4993 м/ч Сила 290 кс
Бугарија, София
тркала трактор CASE IH Magnum 235
10
ВИДЕО
68.000 € USD ≈ 77.040 US$
Евро Euro 4
Година 2012 Километража 2337 м/ч Сила
Бугарија, София
тркала трактор CASE IH Magum 340
1
138.900 € USD ≈ 157.400 US$
Година 2017 Километража 720 м/ч Сила 340 кс
Србија, Novi Sad
тркала трактор CASE IH MAGNUM MX 180
8
цена на барање
Година 2000 Километража 10483 м/ч Сила 180 кс
Бугарија, Sofia
тркала трактор CASE IH JX 70
10
цена на барање
Година 2008 Километража Сила 70 кс
Турција, Manisa
нови тркала трактор CASE IH JX 55
13
цена на барање
Година 2020 Километража Сила 55 кс
Турција, Manisa
тркала трактор CASE IH JX 110
9
цена на барање
Година 2012 Километража Сила 110 кс
Турција, Manisa
тркала трактор CASE IH MAGNUM 290
12
44.500 € USD ≈ 50.410 US$
Година 2012 Километража 5664 м/ч Сила 290 кс
Бугарија, София
тркала трактор CASE IH CX 90
4
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Шведска, Linköping
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 845 огласа
Прикажи
Претплати се