Филтри -

Тркала трактори

Резултати од пребарување: 9024 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Тркала трактори: 9024 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор JOHN DEERE 7930 №1254
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 57.190 €
Година 2014 Километража 10700 м/ч Сила 230 кс
Украина, Днепропетровская
тркала трактор VOLVO  805-4
48
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 78,31 € SEK 800 SEK
Преден товарач преден товарач
Година 1983 Километража Сила 95.17 кс
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор CASE IH  310 №1252
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 32.800 €
Година 2008 Километража Сила 310 кс
Украина, Полтавская
тркала трактор JOHN DEERE 8200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 10674 м/ч Сила
САД, Memphis
тркала трактор JOHN DEERE 8430
8
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 58.870 €
Година 2006 Километража 18941 м/ч Сила 305 кс
Украина
тркала трактор JOHN DEERE 8320R
21
Контактирајте го продавачот
255.000 US$ EUR ≈ 214.400 €
Евро Euro 2 Брзина 42 км/ч
Година 2020 Километража 796 м/ч Сила 320 кс
Украина, Фастовский район, Глеваха
тркала трактор FENDT Fendt 936 №1253
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2009 Километража 13900 м/ч Сила 360 кс
Украина, Черкаська
тркала трактор JOHN DEERE 5075 E
6
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила 75 кс
Бугарија, с.Н.Кономлади
тркала трактор FENDT Vario 936 Power
40
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Брзина 50 км/ч
Година 2013 Километража 8860 м/ч Сила 360 кс
Украина
тркала трактор JOHN DEERE 8320 R POWERSHIFT - 2011 ROK
9
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
65.500 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
тркала трактор NEW HOLLAND TS 135 med lastare
61
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 9,79 € SEK 100 SEK
Преден товарач преден товарач
Година 2004 Километража 4581 км Сила 162 кс
Шведска, Karlstad
тркала трактор CASE IH mxu 135 pro
6
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Преден товарач преден товарач
Година 2006-08-08 Километража 12383 м/ч Сила
Германија, De-16866 Gumtow Ot Vehlow
тркала трактор CLAAS arion 650 cmatic
3
Контактирајте го продавачот
67.140 €
Преден товарач преден товарач
Година 2015-08-08 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, De-53332 Bornheim-Roisdorf
тркала трактор DEUTZ-FAHR  5120TTV with front lift - 13
63
Контактирајте го продавачот
аукција 2.936 € SEK 30.000 SEK
Година 2013 Километража Сила 113 кс
Шведска, Gothenburg
тркала трактор CLAAS ARION 420
3
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Преден товарач преден товарач
Година 2015-08-08 Километража 6363 м/ч Сила 102 кс
Франција, Fr-56300 Pontivy (56 - Morbihan)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9024 огласа
Прикажи
Претплати се