Тренчер SIMEX

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Тренчер SIMEX: 17 огласа

нови тренчер SIMEX RW400S, 90° Kurvenfräse f. Glasfasergraben
5
34.950 € USD ≈ 38.530 US$
Година 2020 Километража Сила
Германија, Lohmar
нови тренчер SIMEX Schlitzfräse RW30 f. 5-10to. Bagger
8
16.900 € USD ≈ 18.630 US$
Година 2020 Километража Сила
Германија, Lohmar
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови тренчер SIMEX Vibrations Graben- Radverdichter
11
13.950 € USD ≈ 15.380 US$
Ширина на стаза 400 мм
Година 2020 Километража Сила
Германија, Lohmar
нови тренчер SIMEX RW50 Schlitzfräse für Bagger 9-18to
7
преговара
Година 2020 Километража Сила
Германија, Lohmar
тренчер SIMEX T800
10
ВИДЕО
17.000 € USD ≈ 18.740 US$
Година 2015 Километража 200 м/ч Сила
Италија, Roma
тренчер SIMEX CHD90B Baggerfräse
5
7.850 € USD ≈ 8.655 US$
Длабочина на копање 0.9 м
Година 2017 Километража Сила
Германија, Lohmar
тренчер SIMEX T 600
5
12.500 € USD ≈ 13.780 US$
Година 2005 Километража Сила
Шпанија, Girona
тренчер SIMEX T600
4
8.500 € USD ≈ 9.371 US$
Година 2002 Километража Сила
Романија, Bihor
нови тренчер SIMEX 50cm Fräsrad für Glasfasergräben Bj. 2020!!
6
34.900 € USD ≈ 38.480 US$
Година 2020 Километража Сила
Германија, Lohmar
тренчер SIMEX T450
6
9.000 € USD ≈ 9.923 US$
Година 2012 Километража Сила
Италија, Roma
тренчер SIMEX T600
5
ВИДЕО
преговара
Година 2017 Километража Сила
Италија, Roma
тренчер SIMEX RW500
12
преговара
Година 2019 Километража Сила
Италија, Roma
тренчер SIMEX CHD120
11
ВИДЕО
преговара
Година 2014 Километража Сила
Италија, Roma
тренчер SIMEX CHD90B Baggerfräse 90cm Tiefe, 20cm Breite
5
9.600 € USD ≈ 10.580 US$
Длабочина на копање 0.9 м
Година 2018 Километража Сила
Германија, Lohmar
нови тренчер SIMEX 70cm Fräsrad f. Glasfasergräben
3
32.500 € USD ≈ 35.830 US$
Длабочина на копање 0.7 м
Година 2019 Километража Сила
Германија, Lohmar
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се