Тренчер

Резултати од пребарување: 182 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Тренчер: 182 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тренчер DYNAPAC hoes 685
8
45.000 € USD ≈ 49.650 US$
Длабочина на копање 1.8 м Ширина на стаза 500 мм
Година 1985 Километража 2556 м/ч Сила
Хрватска, Čazma
тренчер VERMEER  T655
6
168.000 € USD ≈ 185.400 US$
Евро Euro 3 Длабочина на копање 1.8 м
Година 1997 Километража 3181 м/ч Сила 200 кс
Грција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тренчер VERMEER  T558
6
126.000 € USD ≈ 139.000 US$
Евро Euro 4 Длабочина на копање 1.8 м
Година 2005 Километража 2800 м/ч Сила 185 кс
Грција, Ασπρόπυργος
тренчер VERMEER  T855
11
278.000 € USD ≈ 306.700 US$
Длабочина на копање 3.4 м
Година 2001 Километража 5681 м/ч Сила 235 кс
Грција
тренчер CATERPILLAR 428F2
21
40.000 € USD ≈ 44.140 US$
Година 2016 Километража 4563 м/ч Сила
Турција, Istanbul
тренчер DITCH-WITCH RT95
11
50.000 US$ EUR ≈ 45.310 €
Евро Euro 3
Година 12/2008 Километража 1090 м/ч Сила 99 кс
Бугарија, София
тренчер DITCH-WITCH 1010 1020
4
4.730 € BGN USD 9.250 BGN ≈ 5.219 US$
Длабочина на копање 1 м Ширина на стаза 100 мм
Година 2006 Километража 1000 м/ч Сила 10 кс
Бугарија, София
тренчер DITCH-WITCH 4010
3
10.230 € BGN USD 20.000 BGN ≈ 11.280 US$
Длабочина на копање 110 м
Година 01/1999 Километража Сила 53 кс
Бугарија, София
нови тренчер NEW HOLLAND T600/130
6
16.500 € USD ≈ 18.210 US$
Година 2016 Километража Сила
Турција
тренчер VERMEER  T850 TR
12
преговара
Длабочина на копање 3 м
Година Километража 3112 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
тренчер VERMEER  T855
11
преговара
Длабочина на копање 3.7 м
Година 2001 Километража 4095 м/ч Сила 431 кс
Хрватска, Split
тренчер DITCH-WITCH 6510 DD
4
преговара
Длабочина на копање 1.4 м
Година Километража 2615 м/ч Сила 63.9 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
тренчер Tesmec TRS 950 SLO
4
160.000 € USD ≈ 176.500 US$
Година 2000 Километража 3150 м/ч Сила 264 кс
Хрватска, Karlovac
тренчер Tesmec TRS 950 SLO
4
165.000 € USD ≈ 182.100 US$
Длабочина на копање 2.2 м
Година 2000 Километража Сила 264 кс
Хрватска, Karlovac
тренчер VERMEER  T650
1
преговара
Година Километража 4015 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 182 огласа
Прикажи
Претплати се