Транспортни возила од ЗНД

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Транспортни возила: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тракторска приколка BOBRUISKAGROMASH МТУ-24-1
4
16.480 € BYN USD 45.000 BYN ≈ 17.910 US$
Тракторска приколка
Година 2012 Километража Носивост
Белорусија, Дукора
нови тракторска приколка Zavod Spetsavtotechnika 2ПТС-6
2
3.167 € BYN USD 8.648 BYN ≈ 3.441 US$
Тракторска приколка
Зафатнина V=10.6 м³
Година 2019 Километража Носивост 6000 кг
Белорусија, Могилевская область, г. Бобруйск
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови тракторска приколка 2ПТС-4,5
4
3.698 € BYN USD 10.100 BYN ≈ 4.019 US$
Тракторска приколка
Година 2019 Километража Носивост
Белорусија, Боровляны
тракторска приколка VAIA
29
9.900 US$ EUR ≈ 9.110 €
Тракторска приколка
Година 2011 Километража Носивост
Белорусија, Минск
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се