Транспортни возила од Украина

Резултати од пребарување: 109 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост

Транспортни возила од Украина: 109 огласа

приколка за жетварка CLAAS Claas
4
1.200 € USD ≈ 1.301 US$
Приколка за жетварка
Транспортна должина 6 м
Година 2003 Километража Носивост
Украина, Белая Церковь
товарна количка за житни зрна KINZE 640
7
21.000 US$ EUR ≈ 19.370 €
Товарна количка за житни зрна
Зафатнина V=17 м³
Година Километража Носивост
Украина, Сквирський район, Кривошиїнці
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови тракторска приколка DLight DL AgroMaster
5
18.840 € UAH USD 500.000 UAH ≈ 20.430 US$
Тракторска приколка
Зафатнина V=10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Носивост 9400 кг
Украина, Киев
нови товарна количка за житни зрна ZDT Gigant NS30G
6
преговара
Товарна количка за житни зрна
Зафатнина V=27 м³
Година 2018 Километража Носивост
Украина, Житомир
товарна количка за житни зрна KINZE 840
6
28.999 US$ EUR ≈ 26.750 €
Товарна количка за житни зрна
Зафатнина V=30.5 м³
Година 2004 Километража Носивост
Украина, Кировоград
товарна количка за житни зрна бункер-перегрузчик зерна-12
4
22.000 US$ EUR ≈ 20.290 €
Товарна количка за житни зрна
Година 2012 Километража Носивост
Украина, Сквирський район, Кривошиїнці
нови приколка за жетварка CLAAS Sunspeed 1270
5
ВИДЕО
5.652 € UAH USD 150.000 UAH ≈ 6.128 US$
Приколка за жетварка
Транспортна должина 12 м
Година 2018 Километража Носивост
Украина, Здолбунов
нови приколка за жетварка универсальная двухосная, одноосная (6м, 7.6м, 9м, 12м)
6
3.316 € UAH USD 88.000 UAH ≈ 3.595 US$
Приколка за жетварка
Транспортна должина 6 м
Година Километража Носивост 4500 кг
Украина, Бердянск
нови приколка за жетварка MAANS одноосний
8
ВИДЕО
4.145 € UAH USD 110.000 UAH ≈ 4.494 US$
Приколка за жетварка
Транспортна должина 10.2 м
Година 2018 Километража Носивост 3000 кг
Украина, Здолбунов
нови приколка за жетварка Тележка ВТЖ.Универсальная.( 6м-12м) 2018г
5
1.771 € UAH USD 47.000 UAH ≈ 1.920 US$
Приколка за жетварка
Година 01/2018 Километража Носивост 4000 кг
Украина, Бердянск
нови приколка за жетварка MAANS з поворотним елементом
12
5.275 € UAH USD 140.000 UAH ≈ 5.719 US$
Приколка за жетварка
Година 2018 Километража Носивост
Украина, Здолбунов
нови приколка за жетварка ВТЖ 7,5-9 м. ООО "Югтехагро"
5
2.637 € UAH USD 70.000 UAH ≈ 2.860 US$
Приколка за жетварка
Година Километража Носивост
Украина, Бердянск
приколка за жетварка ВТЖ до 12 м. ООО "Югтехагро"
1
3.033 € UAH USD 80.500 UAH ≈ 3.289 US$
Приколка за жетварка
Година Километража Носивост
Украина, Бердянск
нови приколка за жетварка MAANS с балансиром
22
ВИДЕО
5.652 € UAH USD 150.000 UAH ≈ 6.128 US$
Приколка за жетварка
Транспортна должина 13 м
Година 2018 Километража Носивост 3000 кг
Украина, Здолбунов
товарна количка за житни зрна UMEGA GPP-23
17
36.620 € UAH USD 972.000 UAH ≈ 39.710 US$
Товарна количка за житни зрна
Зафатнина V=23 м³
Година 2017 Километража Носивост
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 109 огласа
Прикажи
Претплати се