Транспортни возила од Полска

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Транспортни возила од Полска: 53 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови тракторска приколка PRONAR Przyczepa dwuosiowa  T672 8 t
6
8.753 € PLN USD 39.900 PLN ≈ 9.512 US$
Тракторска приколка
Зафатнина V=14.7 м³
Година 2020 Километража Носивост 8000 кг
Полска, 98-300
нови тракторска приколка PRONAR Przyczepa T026KM
8
10.720 € PLN USD 48.850 PLN ≈ 11.650 US$
Тракторска приколка
Година 2019 Километража Носивост 13470 кг
Полска, Jedwabne
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови тракторска приколка PRONAR T025KM
8
8.424 € PLN USD 38.400 PLN ≈ 9.154 US$
Тракторска приколка
Година 2019 Километража Носивост 8890 кг
Полска, Jedwabne
приколка за жетварка NEW HOLLAND
3
1.400 € USD ≈ 1.521 US$
Приколка за жетварка
Година 2009 Километража Носивост
Полска, Krzczonów
нови тракторска приколка PRONAR  T025 12t / 17,7 m
3
8.226 € PLN USD 37.500 PLN ≈ 8.939 US$
Тракторска приколка
Година 2020 Километража Носивост 9040 кг
Полска, 98-300
нови тракторска приколка PRONAR  T663
4
11.390 € PLN USD 51.900 PLN ≈ 12.370 US$
Тракторска приколка
Зафатнина V=11.8 м³
Година 2020 Километража Носивост 10420 кг
Полска
тракторска приколка PRONAR PT608
3
9.762 € PLN USD 44.500 PLN ≈ 10.610 US$
Тракторска приколка
Зафатнина V=11 м³
Година 2018 Километража Носивост 8460 кг
Полска
нови тракторска приколка PRONAR T700M
9
21.390 € PLN USD 97.500 PLN ≈ 23.240 US$
Тракторска приколка
Зафатнина V=63.94 м³
Година 2018 Километража Носивост 16040 кг
Полска, Główczyce
товарна количка за житни зрна BERGMANN GTW 25
8
30.690 € PLN USD 139.900 PLN ≈ 33.350 US$
Товарна количка за житни зрна
Зафатнина V=21 м³
Година 2009 Километража Носивост
Полска, Główczyce
товарна количка за житни зрна BERGMANN GTW 25
11
30.690 € PLN USD 139.900 PLN ≈ 33.350 US$
Товарна количка за житни зрна
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Główczyce
нови тракторска приколка PRONAR T 680
11
12.610 € PLN USD 57.500 PLN ≈ 13.710 US$
Тракторска приколка
Година 2017 Километража Носивост
Полска, Główczyce
нови тракторска приколка PRONAR PT 612
6
12.480 € PLN USD 56.900 PLN ≈ 13.560 US$
Тракторска приколка
Зафатнина V=15.12 м³
Година 2018 Километража Носивост 12000 кг
Полска, Główczyce
товарна количка за житни зрна HAWE ULW 2500
6
30.270 € PLN USD 138.000 PLN ≈ 32.900 US$
Товарна количка за житни зрна
Зафатнина V=29 м³
Година 1999 Километража Носивост
Полска, Główczyce
тракторска приколка  Beco
5
5.528 € PLN USD 25.200 PLN ≈ 6.007 US$
Тракторска приколка
Зафатнина V=13 м³
Година Километража Носивост
Полска, Kruszwica
тракторска приколка Marston
8
6.910 € PLN USD 31.500 PLN ≈ 7.509 US$
Тракторска приколка
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Носивост 14000 кг
Полска, Kruszwica
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се