Транспортни возила од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост

Транспортни возила од Обединетото Кралство: 14 огласа

тракторска приколка AW 14T Ultima Potato / Root Trailer
6
преговара
Тракторска приколка
Година 2015 Километража Носивост
Обединето Кралство, Madley
тракторска приколка Triffitt 16 Tonne Trailer c/w Silage Sides
9
12.020 € GBP USD 10.000 GBP ≈ 13.030 US$
Тракторска приколка
Година 2009 Километража Носивост
Обединето Кралство, SLINGSBY
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
тракторска приколка Fraser 10 x 6
7
1.052 € GBP USD 875 GBP ≈ 1.140 US$
Тракторска приколка
Година 1997 Километража Носивост
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
тракторска приколка Bailey 12T
9
преговара
Тракторска приколка
Година 2019 Километража Носивост 12000 кг
Обединето Кралство, Madley
товарна количка за житни зрна New GS 24.5 Chaser Bin
8
преговара
Товарна количка за житни зрна
Година Километража Носивост
Обединето Кралство, SLINGSBY
товарна количка за житни зрна GS24.5 Chaser Bin
9
преговара
Товарна количка за житни зрна
Година 2016 Километража Носивост
Обединето Кралство, SLINGSBY
товарна количка за житни зрна Chaser Bin Hire
9
преговара
Товарна количка за житни зрна
Зафатнина V=30 м³
Година Километража Носивост
Обединето Кралство, SLINGSBY
тракторска приколка Triffitt 16 Tonne Trailer
13
16.830 € GBP USD 14.000 GBP ≈ 18.240 US$
Тракторска приколка
Година 2012 Километража Носивост
Обединето Кралство, SLINGSBY
тракторска приколка Marston  MWT 14L Walking Floor Woodchip Trailer
5
преговара
Тракторска приколка
Година 2004 Километража Носивост 14000 кг
Обединето Кралство, Madley
тракторска приколка AW PR12 12TN Potato Trailer
5
преговара
Тракторска приколка
Година 1999 Километража Носивост
Обединето Кралство, Madley
тракторска приколка Donnelly Tipping Trailer
8
преговара
Тракторска приколка
Година Километража Носивост
Обединето Кралство, Newry
тракторска приколка Kogel
7
1.502 € GBP USD 1.250 GBP ≈ 1.629 US$
Тракторска приколка
Година 1997 Километража Носивост
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
тракторска приколка Triffitt Hi-Lift Walking Floor Trailer
16
22.230 € GBP USD 18.500 GBP ≈ 24.110 US$
Тракторска приколка
Година 2011 Километража Носивост
Обединето Кралство, SLINGSBY
товарна количка за житни зрна FR20
13
преговара
Товарна количка за житни зрна
Година 2009 Километража Носивост
Обединето Кралство, SLINGSBY
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се