Транспортни возила FARMTECH од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Транспортни возила FARMTECH: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тракторска приколка FARMTECH TDK-1100
7
преговара
Тракторска приколка
Година 2018 Километража Носивост
Унгарија, Szekszárd
тракторска приколка FARMTECH FORTIS 2000
4
33.400 € USD ≈ 36.300 US$
Тракторска приколка
Зафатнина V=35 м³
Година 2013 Километража Носивост
Австрија, Korneuburg
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
тракторска приколка FARMTECH DURUS 2000
9
преговара
Тракторска приколка
Година Километража Носивост 18000 кг
Унгарија, Szekszárd
нови тракторска приколка FARMTECH AKCIÓ ZDK-1800
5
20.500 € USD ≈ 22.280 US$
Тракторска приколка
Зафатнина V=21 м³
Година Километража Носивост
Унгарија, Szekszárd
нови тракторска приколка FARMTECH DURUS 3000
23
преговара
Тракторска приколка
Зафатнина V=45 м³
Година Километража Носивост
Унгарија, Szekszárd
нови тракторска приколка FARMTECH EDK-800
8
преговара
Тракторска приколка
Зафатнина V=9 м³
Година Километража Носивост
Унгарија, Szekszárd
нови тракторска приколка FARMTECH ZDK-1800
3
преговара
Тракторска приколка
Зафатнина V=21 м³
Година Километража Носивост
Унгарија, Szekszárd
нови тракторска приколка FARMTECH EDK-500
15
преговара
Тракторска приколка
Година Километража Носивост
Унгарија, Szekszárd
нови тракторска приколка FARMTECH TDK-1800
6
преговара
Тракторска приколка
Година Километража Носивост
Унгарија, Szekszárd
тракторска приколка FARMTECH TDK-2000
3
преговара
Тракторска приколка
Година Километража Носивост
Унгарија, Szekszárd
нови тракторска приколка FARMTECH 5-6,5-8-11-14-16-18-20-24-25-27-32
32
преговара
Тракторска приколка
Година Километража Носивост
Унгарија, Szekszárd
тракторска приколка FARMTECH Drehschemel
9
21.301 € USD ≈ 23.150 US$
Тракторска приколка
Година Километража Носивост
Германија, Bockel - Gyhum
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се