Транспортни возила

Резултати од пребарување: 223 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Транспортни возила: 223 огласа

терминал камион влекач MAFI 32R4+SPZ mozna sleva
11
26.500 € USD ≈ 29.090 US$
Терминал камион влекач
Година 2007 Километража 14905 м/ч Сила
Чехија, Brno
специјален камион влекач Schöma CFL180CL
1
преговара
Специјален камион влекач
Година Километража 5200 м/ч Сила
Австрија, Wien
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
терминал камион влекач TERBERG YT180 - nová prevodovka
9
17.500 € USD ≈ 19.210 US$
Терминал камион влекач
Година 2002 Километража 22618 м/ч Сила
Чехија, Brno
терминал камион влекач TERBERG YT222 4x2, in zeer goede toestand, airco
24
преговара
Терминал камион влекач
Евро Euro 5
Година 01/2014 Километража 27640 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
терминал камион влекач TERBERG YT222 4x2, TOP, Airco
24
преговара
Терминал камион влекач
Евро Euro 5
Година 01/2014 Километража 27640 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
терминал камион влекач TERBERG YT 222 4X2 Terminal tractor
14
39.400 € USD ≈ 43.250 US$
Терминал камион влекач
Евро Euro 5
Година 2014-02-01 Километража 25781 км Сила 220 кс
Холандија, Veghel
ролл-приколка 20ft Low Loader Trailer
5
преговара
Ролл-приколка
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Madley
ролл-приколка Przyczepa do wózka widłowego, ciągnika
13
1.942 € PLN USD 8.400 PLN ≈ 2.132 US$
Ролл-приколка
Година Километража Сила
Полска, Janki
Ро-Ро камион влекач TERBERG
14
38.900 € USD ≈ 42.700 US$
Ро-Ро камион влекач
Година 2009 Километража 33740 км Сила
Германија, Sittensen
Ро-Ро камион влекач TERBERG YT222
10
49.000 € USD ≈ 53.790 US$
Ро-Ро камион влекач
Година 2011 Километража 8850 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
терминал камион влекач KALMAR PT122
4
аукција аукција
Терминал камион влекач
Година 2007 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
терминал камион влекач TERBERG YT 222 4X2 Terminal tractor
14
44.900 € USD ≈ 49.290 US$
Терминал камион влекач
Евро Euro 5
Година 2014-02-01 Километража 7485 км Сила 220 кс
Холандија, Veghel
терминал камион влекач MAFI MT25
4
преговара
Терминал камион влекач
Година 12/2001 Километража 50 км Сила 180 кс
Русија, Великий Новгород
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 223 огласа
Прикажи
Претплати се