Трансплантери

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Број на редови

Трансплантери: 64 огласа

нови трансплантер On foil transplanting machine FTM
6
€ 2.850 USD ≈ US$ 3.154
Година 2018 Километража Број на редови
Хрватска, Virovitica
трансплантер Van de Beucken B-160 B-160 B-160
13
преговара
Година 2018-01-01 Километража Број на редови
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
трансплантер Hortech H2 194 H2 194 H2 194
8
преговара
Година 2007-01-01 Километража Број на редови
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
трансплантер 4R 4R 4R
6
преговара
Година Километража Број на редови
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
трансплантер Compact 3R 3R 3R
4
преговара
Година Километража Број на редови
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
трансплантер Jacobs
8
преговара
Година Километража Број на редови 2
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
трансплантер Duijndam Machines Duijndam Machines Duijndam Machines
6
преговара
Година Километража Број на редови
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
нови трансплантер Jagoda Pflanzmaschine DARIA /Planter/Planteuse /Plantadora
3
€ 1.550 USD ≈ US$ 1.715
Година 2019 Километража Број на редови 1
Полска, Białystok
нови трансплантер Jagoda Hackgerät Zuza 3,1 Reihig/Escardillo de 1 fila
6
€ 2.320 USD ≈ US$ 2.567
Простор помеѓу редови 3100 мм
Година 2019 Километража Број на редови
Полска, Białystok
трансплантер Flier PP1 PP1 PP1
6
преговара
Година Километража Број на редови
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
трансплантер Flier
5
преговара
Година Километража Број на редови
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
трансплантер Sonstige Pflanzmaschine BPS/9R-TH
4
€ 7.000 USD ≈ US$ 7.745
Година 2009-08-08 Километража Број на редови
Германија, 49688 Lastrup
нови трансплантер DITTA-SERIA Сажалка-почвоуглубитель DSG
4
US$ 1.876 EUR ≈ € 1.695
Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2019 Километража Број на редови
Белорусија, Брест
нови трансплантер Kita- Daigų sodinamoji, seeders / planters
7
€ 496 USD ≈ US$ 549
Година 2019 Километража Број на редови
Литванија, Vilnius
трансплантер Compact 3R 3R 3R
3
преговара
Година Километража Број на редови
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Омилени : 0 Споредба : 0