Филтри -

Трактори косилки

Резултати од пребарување: 287 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Трактори косилки: 287 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
трактор косилка HUSTLER  X One
31
аукција аукција
Година 2013 Километража 678 м/ч Сила 19.99 кс
Шведска, Karlstad
трактор косилка HUSQVARNA  Z 242F
24
аукција 960 € SEK USD 10.000 SEK ≈ 1.080 US$
Година 2016 Километража Сила 23.39 кс
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
трактор косилка STIGA P 901 PH inkl vagn, spridare
55
аукција 38,40 € SEK USD 400 SEK ≈ 43,20 US$
Ширина на опфаќање 1.25 м
Година 2018 Километража Сила 21.01 кс
Шведска, Karlstad
трактор косилка HUSQVARNA P 520D
80
аукција 1.488 € SEK USD 15.500 SEK ≈ 1.674 US$
Ширина на опфаќање 1.3 м
Година 2012 Километража 1081 км Сила
Шведска, Karlstad
трактор косилка TORO Groundsmaster 120
38
аукција 96 € SEK USD 1.000 SEK ≈ 108 US$
Година 2003 Километража 1670 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
трактор косилка JOHN DEERE  1435 med uppsamlare
27
аукција 960 € SEK USD 10.000 SEK ≈ 1.080 US$
Година Километража 2193 м/ч Сила 22.43 кс
Шведска, Karlstad
трактор косилка TORO Greenspro 1240
10
аукција 115,20 € SEK USD 1.200 SEK ≈ 129,60 US$
Година Километража 346 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
трактор косилка WALKER Uppsamlare
13
аукција 9,60 € SEK USD 100 SEK ≈ 10,80 US$
Година 1997 Километража 1600 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
трактор косилка TORO Reelmaster 5610  Crosstrax  AWD
26
аукција 9,60 € SEK USD 100 SEK ≈ 10,80 US$
Година 2015 Километража 1615 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
трактор косилка  Ginge Westwood T1600
14
аукција 28,80 € SEK USD 300 SEK ≈ 32,40 US$
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
трактор косилка STIGA Park
7
аукција 835,20 € SEK USD 8.700 SEK ≈ 939,60 US$
Година 2005 Километража 155 м/ч Сила 15.91 кс
Шведска, Karlstad
трактор косилка SHIBAURA CM364 med hytt
65
аукција 921,60 € SEK USD 9.600 SEK ≈ 1.037 US$
Ширина на опфаќање 1.8 м
Година 2001 Километража 2261 м/ч Сила 35.49 кс
Шведска, Karlstad
трактор косилка HUSQVARNA LT151
29
аукција 393,60 € SEK USD 4.100 SEK ≈ 442,80 US$
Година 2008 Километража Сила 16.59 кс
Шведска, Karlstad
трактор косилка RANSOMES T51D
51
аукција 1.488 € SEK USD 15.500 SEK ≈ 1.674 US$
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1995 Километража 4577 км Сила
Шведска, Karlstad
трактор косилка JOHN DEERE 997 ZTR 72 EX
28
аукција 6.336 € SEK USD 66.000 SEK ≈ 7.128 US$
Ширина на опфаќање 1.8 м
Година 2015 Километража 640 м/ч Сила 28.55 кс
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 287 огласа
Прикажи
Претплати се