Филтри -

Трактори гасеничари

Резултати од пребарување: 260 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Трактори гасеничари: 260 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
трактор гасеничар JOHN DEERE 8430T
10
цена на барање
Година 2009 Километража 3900 м/ч Сила 300 кс
Бугарија, Sofia
трактор гасеничар CASE IH Quadtrac 500
17
ВИДЕО
239.000 € USD ≈ 269.500 US$
Евро Euro 4
Година 2013 Километража 409 м/ч Сила 500 кс
Бугарија, София
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
трактор гасеничар CASE IH Quadtrac 600
16
ВИДЕО
105.500 € USD ≈ 119.000 US$
Евро Euro 4
Година 2013 Километража 6635 м/ч Сила 600 кс
Бугарија, София
трактор гасеничар CASE IH STX 500
15
ВИДЕО
70.000 € USD ≈ 78.930 US$
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 8000 м/ч Сила 500 кс
Бугарија, София
трактор гасеничар CHALLENGER MT765
6
33.000 € USD ≈ 37.210 US$
Година 2002 Километража 13400 м/ч Сила 310 кс
Бугарија, Sofia
трактор гасеничар JOHN DEERE 9620RX
6
289.000 € USD ≈ 325.900 US$
Година 2016 Километража 1980 м/ч Сила 620 кс
Бугарија, Sofia
трактор гасеничар JOHN DEERE 8320RT
11
81.000 € USD ≈ 91.340 US$
Година 2010 Километража 4600 м/ч Сила 320 кс
Чехија, Louny
трактор гасеничар JOHN DEERE 8295RT
5
82.000 € USD ≈ 92.460 US$
Година 2011 Километража Сила
Чехија, Praha
трактор гасеничар CLAAS Challenger CH 55
45
28.500 € USD ≈ 32.140 US$
Брзина 40 км/ч
Година 1999 Километража 10681 м/ч Сила 225 кс
Унгарија, Csengele
трактор гасеничар CATERPILLAR  Challenger MT 835
30
39.900 € USD ≈ 44.990 US$
Брзина 40 км/ч
Година 2005 Километража 17050 м/ч Сила 340 кс
Унгарија, Csengele
трактор гасеничар CATERPILLAR Challenger MT775E
61
108.500 € USD ≈ 122.300 US$
Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 4228 м/ч Сила 405 кс
Унгарија, Csengele
трактор гасеничар JOHN DEERE 9630T
8
99.000 € USD ≈ 111.600 US$
Година 2011 Километража 6630 м/ч Сила 530 кс
Чехија, Praha
трактор гасеничар KUBOTA Morooka MK60
37
ВИДЕО
10.500 € USD ≈ 11.840 US$
Брзина 15 км/ч
Година 2003-06-07 Километража 5320 м/ч Сила 60 кс
Холандија, Borssele
трактор гасеничар JOHN DEERE 9520 Т
1
ВИДЕО
70.000 € USD ≈ 78.930 US$
Година 2004 Километража 8871 м/ч Сила 450 кс
Украина, Полтава
трактор гасеничар CHALLENGER MT 765 E
1
131.223 € USD ≈ 148.000 US$
Брзина 40 км/ч
Година 2017-08-08 Километража 2700 м/ч Сила 385 кс
Германија, Gb-Ng32 2Lx Grantham
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 260 огласа
Прикажи
Претплати се