Филтри -

Трактори, земјоделски трактор

Резултати од пребарување: 10052 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Трактори: 10052 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор FENDT 930 vario s4 profiplus
17
Контактирајте го продавачот
164.600 €
Тркала трактор
Година 2015-08-08 Километража 350 м/ч Сила 309 кс
Германија, De-31188 Holle
тркала трактор JOHN DEERE 7290R
3
Контактирајте го продавачот
92.000 €
Тркала трактор
Година 2016-08-08 Километража 5632 м/ч Сила 290 кс
Германија, Pragsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор CLAAS arion 410 (a52/100)
3
Контактирајте го продавачот
59.800 €
Тркала трактор
Година 2018-08-08 Километража 50 м/ч Сила
Франција, Fr-56300 Pontivy (56 - Morbihan)
тркала трактор MASSEY FERGUSON 8480 Dyna VT
6
Контактирајте го продавачот
29.890 €
Тркала трактор
Година 2008-08-08 Километража 17910 м/ч Сила 316 кс
Германија, Kunde
тркала трактор CLAAS NEXOS 240 VL 4RM
5
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Тркала трактор
Година 2011-08-08 Километража 2700 м/ч Сила 102 кс
Франција, Fr-13670 St Andiol En Provence
тркала трактор JOHN DEERE 4040
10
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Тркала трактор
Година 1979-08-08 Километража 3637 м/ч Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
тркала трактор CLAAS Nexos 230vl
3
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Тркала трактор
Година 2013-08-08 Километража 4700 м/ч Сила 91 кс
Франција, Fr-17290 Aigrefeuille D'aunis
тркала трактор JOHN DEERE 6230 premium
4
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2009-08-08 Километража 5066 м/ч Сила 106 кс
Германија, De-84307 Eggenfelden
тркала трактор CASE IH 310 №1256
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 21.010 €
Тркала трактор
Година 2008 Километража Сила 310 кс
Украина, Черкаська
тркала трактор NEW HOLLAND 8040 №1264
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 32.780 €
Тркала трактор
Година Километража Сила 300 кс
Украина, Черкаська
тркала трактор JOHN DEERE 6155r
23
Контактирајте го продавачот
79.100 €
Тркала трактор
Година 2016-08-08 Километража 3515 м/ч Сила 158 кс
Германија, Gb-Ox9 2Nz Thame
тркала трактор CASE IH Maxxum 150 cvx
17
Контактирајте го продавачот
92.020 €
Тркала трактор
Година 2019-08-08 Километража 76 м/ч Сила 177 кс
Германија, De-56642 Kruft
тркала трактор FENDT Farmer 308 LS
1
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1986 Километража 12416 м/ч Сила 77.5 кс
Германија, Meppen-Versen
тркала трактор FENDT 411 vario
17
Контактирајте го продавачот
70.710 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2010-08-08 Километража 5930 м/ч Сила
Австрија, At-5274 Burgkirchen
тркала трактор CLAAS arion 640 cmatic
10
Контактирајте го продавачот
72.900 €
Тркала трактор
Година 2016-08-08 Километража 1395 м/ч Сила 180 кс
Франција, Fr-60000 Beauvais
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10052 огласа
Прикажи
Претплати се