Филтри -

Товарни рампи

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Товарни рампи: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови товарна рампа KALE RAMPA MYR-DI-10 TONS
13
11.000 € USD ≈ 12.350 US$
Година 2020-04-14 Километража Носивост 10 кг
Турција, Tekirdağ
нови товарна рампа SAURUS HINGED RAMP
16
2.300 € USD ≈ 2.582 US$
Година 2020 Километража Носивост 6000 кг
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови товарна рампа SAURUS HD-RH
13
ВИДЕО
2.900 € USD ≈ 3.255 US$
Година 2020 Километража Носивост 6000 кг
Турција
нови товарна рампа SAURUS 2020 LOADED FROM AND BUILT-IN FLOOR RAMP
13
ВИДЕО
10.000 € USD ≈ 11.220 US$
Година 2020 Километража Носивост 15000 кг
Турција
нови товарна рампа SAURUS TELESCOPIC RAMP
12
ВИДЕО
3.950 € USD ≈ 4.433 US$
Година 2020 Километража Носивост 6000 кг
Турција
нови товарна рампа SAURUS
15
1.700 € USD ≈ 1.908 US$
Година 2020 Километража Носивост 6000 кг
Турција
товарна рампа ARCH // 12 Tons
10
цена на барање
Година 2019 Километража Носивост
Португалија, Fátima
нови товарна рампа AUSBAU Levelling ramp for LCV, Sprinter Auffahrrampe, Rampa stacjonarna
7
6.850 € USD ≈ 7.688 US$
Година 2019 Километража Носивост
Украина
нови товарна рампа AZ-MACHINERY EDGE DOCK-E6
8
3.950 € USD ≈ 4.433 US$
Година 2019 Километража Носивост 6000 кг
Франција, Palau-de-Cerdagne
нови товарна рампа DOCKER Dock leveller reinforced 2000х2000mm 6 ton with hinged lip
4
ВИДЕО
2.667 € USD ≈ 2.993 US$
Година 2020 Километража Носивост 6000 кг
Украина, Запоріжжя
нови товарна рампа DOCKER Dock leveller reinforced 2000х2000mm 6 ton with telescopic lip
4
3.262 € USD ≈ 3.661 US$
Година 2020 Километража Носивост 6000 кг
Украина, Запорожье
нови товарна рампа AZ-MACHINERY RAMP-SIMPLY 180/ 4.5-3.5
6
ВИДЕО
10.250 € USD ≈ 11.500 US$
Година 2019 Километража Носивост 6000 кг
Франција, Palau-de-Cerdagne
нови товарна рампа AZ-MACHINERY OTC DOCK-EDGE 6T
6
4.950 € USD ≈ 5.556 US$
Година 2019 Километража Носивост 6000 кг
Франција, Palau-de-Cerdagne
нови товарна рампа AZ-MACHINERY AZ RAMP-secu dock
6
2.950 € USD ≈ 3.311 US$
Година 2020 Километража Носивост 10000 кг
Франција, Palau-de-Cerdagne
товарна рампа Diversen Occ Rolbrug 10.000 kg - 19m
10
9.900 € USD ≈ 11.110 US$
Година Километража Носивост
Белгија, Bree
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се