Филтри -

Товарни комбиња Volkswagen

Резултати од пребарување: 739 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

739 огласа: Товарни комбиња Volkswagen

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Мал фургон
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 01/2024 Километража 3300 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Мал фургон
Носивост 795 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2014-11-03 Километража 185369 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Мал фургон
Носивост 823 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2021-01-14 Километража 80121 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
43.850 € Без ДДВ
Комбе фургон
Носивост 1341 кг
Година 2024-06-03 Километража 17 км Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Комбе фургон
Седишта 2
Година 2015-11 Километража 302591 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Комбе фургон
Носивост 753 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2020-02-10 Километража 122102 км Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Мал фургон
Носивост 906 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2019-09-24 Километража 163244 км Сила
Холандија, Houten
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Комбе фургон
Носивост 919 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 09/2018 Километража 220000 км Сила
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Мал фургон
Носивост 753 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2020-03-04 Километража 116333 км Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
12.600 € Без ДДВ
Комбе фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 16.62 м³ Седишта 3
Година 2014 Километража 262114 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Мал фургон
Носивост 761 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2018-05-25 Километража 93234 км Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Мал фургон
Носивост 761 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2018-05-25 Километража 79040 км Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Мал фургон
Носивост 753 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2020-03-04 Километража 118852 км Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Комбе ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 3.86 м³
Година 2018 Километража 336214 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.550 € Без ДДВ
Мал фургон
Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2016 Километража 175000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.490 € Без ДДВ
Комбе фургон
Евро Euro 5 Седишта 4
Година 2015 Километража 301175 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Комбе фургон
Евро Euro 4 Седишта 5
Година 2008-03-11 Километража 429936 км Сила
Холандија, Hoogeveen
аукција 34,45 € SEK 400 SEK
Мал фургон
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 290851 км Сила
Шведска, Karlstad
аукција 8.613 € SEK 100.000 SEK
Мал фургон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 2961 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Мал фургон
Носивост 751 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2017-05-01 Километража 96800 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.168 € SEK 60.000 SEK
Комбе фургон
Носивост 864 кг Седишта 3
Година 2019 Километража 140070 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 146,40 € SEK 1.700 SEK
Мал фургон
Носивост 632 кг Седишта 2
Година 2015 Километража 189010 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 3.919 € SEK 45.500 SEK
Комбе фургон
Носивост 615 кг Седишта 3
Година 2016 Километража 210240 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 3.015 € SEK 35.000 SEK
Мал фургон
Носивост 596 кг Седишта 2
Година 2017 Километража 33560 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 2.024 € SEK 23.500 SEK
Мал фургон
Носивост 610 кг Седишта 2
Година 2013 Километража 169710 км Сила
Шведска, Gothenburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 739 огласа
Прикажи