Товарни колички за житни зрна

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Суспензија Потребна сила на трактор

Товарни колички за житни зрна: 52 огласа

товарна количка за житни зрна HAWE  ULW 2500 GETREIDEÜBERLADEWAGEN
2
преговара
Зафатнина 30 м³
Година 2016 Суспензија Потребна сила на трактор
Австрија, Korneuburg
нови товарна количка за житни зрна ZDT Gigant NS30G
6
преговара
Зафатнина 27 м³
Година 2018 Суспензија Потребна сила на трактор
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови товарна количка за житни зрна бункерный зернопогрузчик
1
€ 5.215 UAH USD UAH 145.000 ≈ US$ 5.770
Капацитет 150 т/ч
Година Суспензија Потребна сила на трактор
Украина, Запорожье
товарна количка за житни зрна KINZE 840
6
US$ 29.499 EUR ≈ € 26.660
Зафатнина 30.5 м³
Година 2000 Суспензија Потребна сила на трактор 200 кс
Украина, Кировоград
товарна количка за житни зрна HAWE ULW 2500T
7
€ 44.000 USD ≈ US$ 48.686
Зафатнина 28 м³
Година 2006 Суспензија Потребна сила на трактор
Украина, Березина
товарна количка за житни зрна Sonstige ANHÄNGER
7
€ 1.750 USD ≈ US$ 1.936
Година Суспензија Потребна сила на трактор
Германија, Lage
нови товарна количка за житни зрна EGRITECH БНП-40
3
€ 47.830 UAH USD UAH 1.330.000 ≈ US$ 52.924
Зафатнина 40 м³
Година 2019 Суспензија пружина/пружина Потребна сила на трактор 250 кс
Украина, Київ
нови товарна количка за житни зрна EGRITECH БНП-20
3
€ 23.020 UAH USD UAH 640.000 ≈ US$ 25.467
Зафатнина 20 м³
Година 2019 Суспензија пружина/пружина Потребна сила на трактор 180 кс
Украина, Київ
нови товарна количка за житни зрна EGRITECH БНП-30
7
€ 34.340 UAH USD UAH 955.000 ≈ US$ 38.002
Зафатнина 30 м³
Година 2019 Суспензија пружина/пружина Потребна сила на трактор 220 кс
Украина, Київ
нови товарна количка за житни зрна EGRITECH БНП-16
4
€ 20.320 UAH USD UAH 565.000 ≈ US$ 22.483
Зафатнина 16 м³
Година 06/2019 Суспензија пружина/пружина Потребна сила на трактор 150 кс
Украина, Київ
товарна количка за житни зрна ROPA Nawaro 300 Maismaus
20
€ 66.045 USD ≈ US$ 73.079
Година 1997 Суспензија Потребна сила на трактор
Германија, Bockel - Gyhum
товарна количка за житни зрна Unverferth
3
преговара
Година Суспензија Потребна сила на трактор
Украина, с. Софиевская Борщаговка
товарна количка за житни зрна HAWE ULW 2500 T
7
€ 52.900 USD ≈ US$ 58.534
Зафатнина 30 м³
Година 2018 Суспензија Потребна сила на трактор
Германија, Calbe / Saale
товарна количка за житни зрна E-Z Trail 860
1
US$ 27.000 EUR ≈ € 24.401
Зафатнина 31 м³
Година 2013 Суспензија Потребна сила на трактор
Украина, Проліски
товарна количка за житни зрна KINZE
6
€ 46.150 USD ≈ US$ 51.065
Година 2009 Суспензија Потребна сила на трактор
Украина, Звенигородка
Омилени : 0 Споредба : 0