Филтри -

Товарачи на контејнери

Резултати од пребарување: 532 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Товарачи на контејнери: 532 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
товарач на контејнери HYSTER J3.5XN
11
аукција 5.752 € SEK USD 60.000 SEK ≈ 6.492 US$
Носивост 3500 кг Гориво електро Висина на подигање 3.6 м
Година 2013 Километража Сила
Шведска, Svenljunga
товарач на контејнери KALMAR DCD 200-12 LB
7
цена на барање
Година 1998 Километража Сила
Шведска, Rackstad Bil & Delar Arvika
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
товарач на контејнери HYSTER D6E
4
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Должина на вилушка 1.8 м
Година Километража 7303 м/ч Сила
Хрватска, Ploče
товарач на контејнери CATERPILLAR G30S-2
1
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво гас
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
товарач на контејнери CLARK DCY 110
4
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел
Година Километража Сила
Хрватска, Karlovac
товарач на контејнери NISSAN H01A15
4
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво бензин
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
товарач на контејнери KALMAR EB6-600
1
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
товарач на контејнери BALKANCAR 1794.33.37 TH-1
4
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година Километража 1802 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
товарач на контејнери MITSUBISHI FG25F17B
4
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво бензин
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
товарач на контејнери SUMITOMO 31-FL75PIII
4
цена на барање
Носивост 7500 кг Гориво гас
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
товарач на контејнери NISSAN PH02M25
4
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво бензин Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
товарач на контејнери VALMET TD78A750
2
цена на барање
Носивост 7000 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
товарач на контејнери LMV 1240
10
7.568 € USD ≈ 8.541 US$
Носивост 12000 кг
Година 1967 Километража Сила
Шведска, Trelleborg
товарач на контејнери KALMAR Forklift Kalmar ECD60-6 (EL) - 98
57
аукција 1.821 € SEK USD 19.000 SEK ≈ 2.056 US$
Година Километража Сила
Шведска, Gothenburg
товарач на контејнери MITSUBISHI FD 135
11
34.770 € BGN USD 68.000 BGN ≈ 39.240 US$
Гориво дизел
Година 1988 Километража 6200 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 532 огласа
Прикажи
Претплати се