Филтри -

Товарачи гасеничари

Резултати од пребарување: 155 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Товарачи гасеничари: 155 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
товарач гасеничар CATERPILLAR 963
1
цена на барање
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар KOMATSU D57S-1
15
15.900 € USD ≈ 17.940 US$
Капацитет на лопата 1.8 м³
Година 1992 Километража 7968 м/ч Сила
Бугарија, RUSE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
товарач гасеничар CATERPILLAR 963-D  MODE  MARKA DOZER
22
80.670 € TRY USD 625.000 TRY ≈ 91.040 US$
Година 2008 Километража 13325 м/ч Сила
Турција, ANKARA
товарач гасеничар CATERPILLAR 953C '96
1
цена на барање
Година 1996 Километража 9800 м/ч Сила
Грција, ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
товарач гасеничар CATERPILLAR 977L
15
25.000 € USD ≈ 28.210 US$
Година 01/1980 Километража 5300 м/ч Сила 200 кс
Грција, Drepano
товарач гасеничар CATERPILLAR 955L
3
20.000 € USD ≈ 22.570 US$
Година 01/1980 Километража 8250 м/ч Сила 145 кс
Грција, Drepano
товарач гасеничар CATERPILLAR 955L
14
12.000 € USD ≈ 13.540 US$
Година 01/1987 Километража 8213 м/ч Сила 140 кс
Грција, Drepano
товарач гасеничар CATERPILLAR 955L 8Y
1
цена на барање
Година 01/1982 Километража Сила 145 кс
Грција, Drepano
товарач гасеничар CATERPILLAR 955L
40
ВИДЕО
20.000 € USD ≈ 22.570 US$
Година 01/1976 Километража 9225 м/ч Сила 145 кс
Грција, Drepano
товарач гасеничар CATERPILLAR 963 K
22
цена на барање
Година 2016 Километража 6800 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
товарач гасеничар CATERPILLAR 963
7
цена на барање
Година 1991 Километража 12884 м/ч Сила
Турција
товарач гасеничар CATERPILLAR 955L 8Y
7
ВИДЕО
25.000 € USD ≈ 28.210 US$
Година 1982 Километража 4524 м/ч Сила 145 кс
Грција, Πάτρα
товарач гасеничар CASE 1150
4
цена на барање
Година Километража Сила
Хрватска, Karlovac
товарач гасеничар CATERPILLAR 943
6
цена на барање
Капацитет на лопата 1.2 м³
Година Километража Сила 80.22 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
товарач гасеничар CATERPILLAR CAT 963 C
21
36.500 € USD ≈ 41.190 US$
Година 01/1999 Километража 16118 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 155 огласа
Прикажи
Претплати се