Филтри -

Тешки вилушкари

Резултати од пребарување: 148 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Тешки вилушкари: 148 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тежок вилушкар HYSTER H 100 C
15
6.500 € USD ≈ 7.336 US$
Носивост 6500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2.3 м Брзина 25 км/ч
Година 1988-04-05 Километража 3765 м/ч Сила
Бугарија, Благоевград
тежок вилушкар HYSTER H5.00XL  LPG
5
10.990 € USD ≈ 12.400 US$
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.45 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2002 Километража 5790 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тежок вилушкар JUNGHEINRICH DFG680  diesel
5
30.500 € USD ≈ 34.420 US$
Носивост 8000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2008 Километража 1278 м/ч Сила
Словачка, Žilina
тежок вилушкар HANGCHA CPCD45-RW35   diesel
4
11.180 € USD ≈ 12.620 US$
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2014 Километража 3881 м/ч Сила 56 kW
Словачка, Žilina
тежок вилушкар CLARK CMP 60D  diesel
5
17.900 € USD ≈ 20.200 US$
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2004 Километража 6595 м/ч Сила
Словачка, Žilina
нови тежок вилушкар HANGCHA CPYD50 RW17
6
19.000 € USD ≈ 21.440 US$
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9972 м
Година 2018 Километража Сила
Бугарија, Пловдив
нови тежок вилушкар HELI CPCD100
1
52.000 US$ EUR ≈ 46.070 €
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 4.21 м Ширина на вилушки 2 мм Брзина 2428 км/ч
Година 2018 Километража Сила 113 кс
Турција, Istanbul
тежок вилушкар ROCLA DanTruck DFG60-6009
17
9.400 € USD ≈ 10.610 US$
Носивост 6000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.6 м
Година Километража Сила
Словенија, Sežana
тежок вилушкар HANGCHA CPCD70-RW14B  diesel
5
23.900 € USD ≈ 26.970 US$
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2.2 м
Година 2008 Километража 611 м/ч Сила
Словачка, Žilina
тежок вилушкар HC CPCD45-HW19   diesel
3
7.850 € USD ≈ 8.860 US$
Носивост 4500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2005 Километража 5691 м/ч Сила
Словачка, Žilina
тежок вилушкар HYSTER
16
17.840 € BGN USD 34.900 BGN ≈ 20.140 US$
Носивост 8500 кг Гориво дизел
Година 2003 Километража 8351 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
тежок вилушкар HYSTER H5.00XM  diesel
5
14.990 € USD ≈ 16.920 US$
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м
Година 2005 Километража 5900 м/ч Сила 58.7 kW
Словачка, Žilina
тежок вилушкар KALMAR 12-1200
2
20.000 € USD ≈ 22.570 US$
Носивост 12 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2 м Ширина на вилушки 300 мм
Година 1990 Километража 5555 м/ч Сила
Унгарија, Jászberény
тежок вилушкар KOMATSU FD50
5
12.000 US$ EUR ≈ 10.630 €
Носивост 5000 кг Гориво дизел Должина на вилушка 1.22 м Ширина на вилушки 55 мм Брзина 24.5 км/ч
Година 2013-10 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
тежок вилушкар SVETRUCK 1260 / 30
2
аукција 14.000 € USD ≈ 15.800 US$
Висина на подигање 6.5 м
Година 1996 Километража 19518 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 148 огласа
Прикажи
Претплати се