Термо тунели, тунел за замрзнување

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Термо тунели: 3 огласа

термо тунел Spiro m1.25
7
€ 2.300 USD ≈ US$ 2.554
Година 2000 Километража Сила
Украина, с. Волиця
термо тунел YORK MAXE ZENTRIFUGAL CHILLER YKKTKMP95CPFS
8
аукција € 14.000 USD ≈ US$ 15.548
Година 2007 Километража Сила 102 кс
Германија, Frankfurt (Oder)
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
термо тунел BMF Odwadniacz wstęgowo- kołowy. Dehydrator. Осушитель.*
5
€ 25.800 PLN USD PLN 110.000 ≈ US$ 28.658
Година 2018 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Barczewo
Омилени : 0 Споредба : 0